Utorok 15. Marca 2011
Autor: Kristián

0 komentárov

Mini interview s Bašou Števulovou o jej plánoch na najbližšie týždne

Jednou z rubrík na novom webe sú aj krátke rozhovory s našimi jazdcami. Názov rubriky len vymýšľame, takže teraz to bude klasické mini interview s Bašou Števulovou (Roxy, DC, Transform, O2, Citroen, GoPro, Make-up Studio)

Boardlife: Ahoj Baška, tak ako dopadol tvoj výlet do Fínska?
Bola som prvý krát vo Fínsku a tiež na tripe, kde sme točili a fotili len street. Počas toho týždňa sme všetci ochoreli, lebo bolo každý deň – 20°C, ale aj napriek tomu to bol veľmi úspešný trip a mám zopár dobrých záberov a fotiek takže som veľmi spokojná.

Boardlife: Po dlhšom čase si jazdila street, nebála si sa?
Po dlhšom? Veľmi dlhom haha. No bála nebála. Kebyže sa bojím, tak tam nejdem. A prvý rail ktorý som jazdila bol drevený zo 40 schodov. Čiže skvelý warm up.

Boardlife: Aké triky sa ti podarilo na streete dať?
Boli to jednoduché zábradlia, alebo aj dáky kink? Konkrétne nebudem hovoriť, lebo skôr či neskôr to bude von na videu a fotkách, čiže kto bude chcieť si to kukne. Mám dva zábery z ktorých sa veľmi teším.

Boardlife: Na O2 rookie campe si robila inštruktorku, ako sa ti učilo? Učíš rada? Učím rada decká, ktoré sa učiť chcú. Keď mám deti čo nerozprávajú a sú otrávené, tak ma to nebaví. Mala som dvoch malých chalanovm, čo prvý krát stáli na doske a po pár dňoch sme dávali bedne.

Boardlife: Čo najzábavnejšie sa ti prihodilo na campe?
Najzábavnejšie? Dostala som parfém od jedného ocina čo som mu učila deti, hahahah. A samozrejme bývanie a žúrovanie s Matysom bolo veľmi zábavné.

Boardlife: Čo nové auto, aj vďaka Boardlife.sk si dostala nového Citroena C3, už ho riadne vytáčaš?
Áno áno, už bolo aj vo Francúzsku :) je úplne supiš.

Boardlife: Plány na najbližšie dni, jazdenie, cestovanie, žúry, život?
Za pár dní letím do Californie na Roxy Chicken Jam a odtiaľ ideme s babami do Keystonu na Miss Superpark, čo je fotenie od Transworldu a potom zostaneme pár dní v Brecku. Každopádne sa veľmi teším na leto lebo táto zima stála za ... takže už ma to moc nebaví čakať či nasneží a chcem surfovať.

Boardlife: Uvidíme ťa na Quiksilver Czech and Slovak Surfing Championship 2011?
Určite áno, tak ako každý iný rok. Ja tam budem celý jún s babami z Roxy tímu. Boardlife: V akom videu by sme ťa na jeseň mohli vidieť? Roxy podcasty a už som pár krá spomínala, že sme rozbehli produkciu čisto ženskú, kde sú baby z celej EU. Zatiaľ som ja s nimi točila iba vo Fínsku a Chamonix, teraz budeme ešte čo to filmovať v Amerike. www.lipstick-productions.com Tu si môžete pozrieť kto vo videu bude a tiež sledovať novinky.

 

Boardlfie: Super Baška, ďakujeme za mini interview a nech sa darí. Dík aj ja, ahojte. 

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!