Utorok 25. Októbra 2011
Autor: Boardlife

0 komentárov

Monster Energy Fridge 2011 v Budapešti

A máme tu jednu pozvánku na zaujímavú akciu k susedom. Nebude to ani do Rakúska, ani do Poľska a ba ani na Ukrajinu. Bude to do Maďarska. Práve tam sa koná od 10. do 13. novembra veľký festival - Monster Energy Budapest Fridge. O čo ide?

Z Monster Energy Budapest Fridge 2010 sme vám doniesli reportáž, teraz vás pozývame na ďalší ročník tejto multiakcie. Bude sa jazdiť Big Air, na ktorý sa spustíte z 34 metrov vysokej rampy. Zajazdiť si prídu top jazdci z Európy. Očakávať môžeme aj niekoľko jazdcov zo Slovenska. Okrem snowboardingu sa môžeme tešiť na kultúru v podaní top kapiel a Djs. Infected Mushroom, The Freestylers, Dub Fx, Steve Aoki, Pendulum, Scooter, John Dalback, Parov Stelar, Laser Kraft a ďalší.

Akcia má status 4* TTR eventu, takže kvalita zaručená. Organizátori priniesli aj ďalšie zaujímavosti do programu ako: Ulica vareného vína a pálenky, skateboard show a contest, BMX show a contest, Ski schol, bouling, korčuľovanie, skateboard škola, hokej, curling a čo je najdôležitejšie - Pub of Slovakia a Hut of Austria.

A čo vás ešte všetko čaká v Budapešti na Monster Energy Fridge festivale? Vyše 60.000 divákov, 1.500 m2 plochy na šport, party aréna pre 5.000 ľudí, 60 jazdcov z celej Európy, koncerty a množstvo iného. 

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!