Mottolino Snowpark štartuje sezónu vo veľkom štýle
Štvrtok 03. Januára 2019
Autor: Boardlife

0 komentárov

Mottolino Snowpark štartuje sezónu vo veľkom štýle

Snowpark Mottolino získal ocenenie najlepší európsky snowpark a v myšlienke pokračuje naďalej. Shaperi robia to najlepšie čo vedia, aby si ocenenie udržali. Čo je nové v Mottoline pre sezónu 18/19?

L a XL línie s množstvom prekážok a platformami s troma skokmi boli vybudované už pred Vianocami. Každý deň pracuje shaperský team na ďalších nových prekážkach. Dokopy ich budete môcť nájsť vyše 60 rozdelených v štyroch líniách. Easy, Medium, Large a Extra Large.

Skvelým tréningovým prostriedkom pre medzinárodné snowboardové teamy je aj BigAirBag. A to nie hocijaký. Taký, kde si vycibríte skokové triky na dvoch kickroch, ale aj neštandardné polety na špeciálnej prekážke.

Čo všetko vás v Mottolino snowparku čaká? World Rookie Fest od 12. do 16. januára, FIS Europa Cup je plánovaný od 23. do 30 marca. Viac informácií nájdete aj na Mottolino Fun Mountain Facebook page.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: snowpark

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!