Nedeľa 06. Februára 2011
Autor: Kristián

0 komentárov

Na Billabong Air & Style aj Cab 1440 double cork

V sobotu 5.2.2011 sa odjazdil aj známy pretek Billabong Air & Style Innsbruck. Na štartovej listine dominovali skvelé mená, ktoré ručili senzačné výkony. Marko Grilc (SLO), Peetu Piiroinen (FIN), Werner Stock (AUT), Elias Elhardt (GER), Janne Korpi (FIN), Sebastien Toutant (CAN), Seppe Smits (BEL), Scotty Lago (USA), Antti Autti (FIN), Ville Paumola (FIN) a ďalší. Kto sledoval priamy prenos ako my, tak ten sa dočkal doublov a corkov ako na bežiacom páse.

Pred zrakmi vyše 11.000 divákov na 6*TTR preteku Billabong Air & Style dominoval Mark McMorris z Kanady a uchmatol si časť z 75.000 € prize money. Prst mu bude skrášľovať aj Air & Style Ring of Glory. Na druhom mieste skončil Fín Peetu Piiroinen a tretí Werni Stock.

Mark McMorris točil šialenosti ako štýlový Cab 1260 double cork, Backside 1260 double cork. Avšak najväčšiu šialenosť s najvyšším počtom rotácii odišiel Sage Kotsenburg s Cab 1440 double cork. Teraz len malá ochutnávka, toho čo príde v nasledujúce dni.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!