Na Corona WCS v Číne aj Dávid Kordiak - sledujte zaujímavý setup
Piatok 11. Marca 2016
Autor: Boardlife

0 komentárov

Na Corona WCS v Číne aj Dávid Kordiak - sledujte zaujímavý setup

Od 9. do 16. marca 2016 sa v čínskom Yabuli odjazdí Corona World Championships of Snowboarding 2016. Chalani a dievčatá štartujú v troch disciplínach a to Big Air, slopestyle a hlafpipe. Medzi množstvo popredných riderov z celého sveta sa akcie zúčastní aj náš Dávid Koridak.

Medzi mužmi, ktorí potvrdili svoju účasť sú mená ako Chas Guldemond (USA), Mark McMorris (CAN), Tyler Nicholson (CAN), Stale Sandbech (NOR), Darcy Sharpe (CAN), Yuki Kadono (JPN), Sven Thorgren (SWE), Niklas Mattsson (SWE), Eric Beauchemin (USA), Mikey Ciccarelli (CAN), Max Parrot (CAN), Iouri Podladtchikov (SUI), Shaun White (USA), Ayumu Hirano (JPN), David Habluetzel (SUI), Max Gold (USA), Jan Scherrer (SUI), Taku Hiraoka (JPN), Matthew Ladley (USA), Christian Haller (SUI), Pat Burgener (SUI), Torgeir Bergrem (NOR), Sebastien Toutant (CAN), Kalle Jaervilehto (FIN).

Medzi dievčatami štartujúcimi v slopestyle, halfpipe a big aire sme našli mená ako: Spencer O'Brien(CAN), Jamie Anderson (USA), Anna Gasser (AUT), Christy Prior (NZL), Cheryl Maas (NED), Elena Koenz (SUI), Enni Rukajärvi (FIN), Karly Shorr (USA), Jessika Jenson (USA), Silje Norendal (NOR), Kelly Clark (USA), Chloe Kim (USA), Arielle Gold (USA), Maddie Mastro (USA), Summer Fenton (USA), Hikaru Oe (JPN), Mirabelle Thovex (FRA), Kurumi Imai (JPN).

Je však otázne, ktoré z báb sa nakoniec zúčastnia akcie, keďže v tom termíne sa jazdí aj Nine Queens, kde boli pozvané baby ako Jamie Anderson, Elena Könz a ďalšie. Na Corona World Championships of Snowboarding 2016 sa jazdí o prize money v hodnote 500.000 USD.

Dávid Kordiak by sa mal predstaviť 10. marca v kvalifikácii sloepstyle mužov a 11. marca v kvalifikácii na Big Air. Držíme palce a dúfame, že aj psíka ochutná :)

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: čína kordiak

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!