Na Štrbskom Plese stoja dve skokové platformy
Utorok 04. Marca 2014
Autor: Boardlife

0 komentárov

Na Štrbskom Plese stoja dve skokové platformy

Stredisko Jasná disponuje najlepším jibovým parkom a Štrbské Pleso skokovým snowparkom. Aj napriek nepriaznivej zime sa na Štrbskom Plese vytvorili dve skokové platformy s dvoma skokmi na každej. Hlavnú zásluhu na tom má Sony Xperia Snowboard Fest, po ktorom tu zostala slušná kopa snehu.

Momentálne po prerábke jedného veľkého skoku zo Snowboardfestu, stoja dve platformy s dvoma skokmi. O prerábku a budovanie nových skokov sa postaral Matej Matys. Na prvej platforme nájdeme skoky s table 12m a 7m. Veľkým plusom je široký a hlavne dlhý dopad.

Druhá platforma obsahuje ďalšie dva skoky, no menších rozmerov. Prvý skok má table 6m a truhý 3m a sú vhodné na učenie sa nových trikov. Akcie kotré by sa mali konať na týchto skokoch sú: 15. marca - Finále SAS snowboadového pohára 2014 a 22-23. marec je to Europa Cup FIS. Čo sa týka upravovania skokov, bližšie informácie nemáme.

Foto: Matej Matys

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!