Utorok 05. Júla 2011
Autor: Boardlife

0 komentárov

Na ZOH 2014 v Sochi aj slopestyle

Už prvé lastovičky hlásajúce zmeny v postoji medzi FIS a TTR dávali vedieť, že sa chystajú zmeny a novinky. Jednou z takých najväčších je tá, že na zimných Olympijských hrách v Sochi 2014 sa zaradí k snowboardovej u rampe aj slopestyle.

Ako sme už avizovali v našej správe, tak FIS a TTR jednajú o možnostiach spolupráce. Teraz je aj na týchto dvoch organizáciách zastrešujúcich súťažný snowboarding, aby sa dohodli v ďalších postupoch. Pozitívnou správou je už to, že si sadli a rokujú. Takže na ZOH Sochi 2014 (Rusko) už budeme vidieť aj asi najobľúbenejšiu snowboardovú disciplínu a to slopestyle.

Určite sa to niekomu páči a zase inému nie. Nie všetci sú nadšení z toho, že snowboarding sa dostáva aj do takých komerčných záležitostí ako je olympiáda. Mnoho ľudí mnoho názorov. Snáď to bude mať len pozitívne vplyvy a pomôže to slovenskému snowboardingu. Ako, nechajme sa prekvapiť.

Ak máte chuť si prečítať niečo viac o kooperácii TTR a FIS a slopestyle na ZOH v Sochi, klikajte článok na Transworlde s príznačným názvom - Shaking Hands With The Devil: Task Force Snow

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!