Sobota 05. Februára 2011
Autor: Kristián

0 komentárov

Nike 6.0 Stairset Battle Tour Stuhleck - Roman Röth vo finále

V piatok 4.februára 2011 sa na Stuhlecku odjazdil záverečný pretek celej Nike 6.0 Stairset Battle Tour. Veľkolepá akcia na veľkolepej prekážke. Medzi 33 registrovanými jibermi sme mali zastúpenie aj my. Roman Röth, Maťo Blaško, Gabriel Špalek, Martin Dedinský si to rozdali v silnej konkurencii jiberov z Rakúska, Nemecka a Čiech.

Najviac zajazdili Maťo „Blcha“ Blaško (Frontline, Horsefeathers, Stepchild), ktorý v kvalifikácii ukázal jibovanie na vysokej úrovni. Čo nás však potešilo, bol postup Romana Rötha (Bataleon, Frontline, Meatfly) do finálovej 10-tky. Finále sa išlo zvláštnym štýlom – peniaze za trik. Koľko si Roman vyjazdil a všetky podrobnosti o trikoch a jazdení na Nike 6.0 Stairset Battle Tour – Stuhleck sa dozviete v pripravovanom reporte na www.boardlife.sk

Roman Röth po smolnom začiatku dňa, keď sa mu pokazilo auto 10 km pred Stuhleckom, si nakoniec vyjjiboval 9. miesto z finalistov. Len spomeniem pár trikov by Roman – sw bs hardway to 50-50 – fs 360 out, alebo sw bluntslide 270 out.

Nike 6.0 Stairset Battle Tour - Stuhleck

1. Chris Boehnke
2. Dominik Wagner
3. Gerald Fuchs
...
9. Roman Röth (Bataleon, Frontline, Meatfly)

Takže sa môžete tešiť na kompletný report, už čoskoro u nás.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!