Novinky zimnej sezóny 2015/16 vo Vysokých Tatrách
Piatok 16. Októbra 2015
Autor: PR

0 komentárov

Novinky zimnej sezóny 2015/16 vo Vysokých Tatrách

Zima sa blíži a tak sa aj zimné strediská na Slovensku pripravujú. Je čas aby vám priniesli nejaké tie novinky na novú sezónu 15/16. Pozrime sa, čo pre nás pripravili v Štrbskom Plese, Lomnickom Sedle a Tatranskej Lomnici.

AUDI ARÉNA – Tatranská Lomnica, Čučoriedky západ

Pre všetkých lyžiarov máme v zimnej sezóne 2015/16 jedinečnú novinku – Audi arénu - slalomovú trať s časomierou. Zažite pocit pretekára a odmerajte si čas svojej jazdy! Alebo sa príďte zabaviť s priateľmi a časy vašich jázd si porovnajte. Trať bude počas celej zimnej sezóny umiestnená na svahu Čučoriedky západ (východná strana svahu).

Poz. red.: Túto novinku určite budú chcieť využiť aj snowboadisti typu Race, Alpine a freerace :)

VYLEPŠENÁ FUN ZONE – Tatranská Lomnica, Štart východ

Fun Zone so snehovými vlnami je veľmi populárna medzi rodinami s deťmi a začiatočníkmi. Nachádza sa na svahu Štart východ a je určená pre všetkých lyžiarov. Zabavte sa počas lyžovačky na nenáročných snehových prekážkach.

Poz. red.: Klopenky, vlny a ďalšie zábavné prekážky si vychutnajú samozrejme aj snowboarderi.

FRESH TRACK - Tatranská Lomnica, Lomnické sedlo / Skalnaté pleso

Jedinečný produkt FRESH TRACK v sebe spája skorú rannú lyžovačku s perfektne upravenými svahmi a výnimočnými raňajkami pod štítmi. Fresh Track vám poskytne mimoriadny zážitok z lyžovačky na prázdnych zjazdovkách. Zalyžujte si spolu s profesionálnym sprievodcom ešte pred oficiálnym spustením lanoviek! Každý štvrtok a nedeľu o 7:00.

VYLEPŠENÝ SNOW PARK – Štrbské Pleso, Turistická

Milovníci adrenalínu môžu navštíviť snowpark na ľavej strane svahu Turistická na Štrbskom Plese s možnosťou jumpovania a s využitím railov a prekážok. Každoročne sa tu koná K2 Spring Session.

GOPASS MOBILNÁ APLIKÁCIA

Nová mobilná aplikácia GOPASS bude poskytovať extra komfort pre tých, ktorí si dobitie skipasu alebo vstupenky do aquaparku nechajú na poslednú chvíľu. Aplikácia sprostredkuje klientovi zábavu vo forme sledovania si odlyžovaných kilometrov, či súťaže SkiChallenge, ale najmä bude elektronickým a informačným pomocníkom o dianí v strediskách, stave snehu na zjazdovkách, prevádzkovej dobe lanoviek a i. Vďaka online mapám aplikácia uľahčí užívateľovi orientáciu v strediskách.

TATRY CARD

V zimnej sezóne je pre návštevníkov a lyžiarov pripravená regionálna doprava SKI & AQUA BUS, ktorá pohodlne a zadarmo prepraví držiteľov TATRY Card do lyžiarskych stredísk Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a Štrbské Pleso a aqaparku AquaCity v Poprade. Novinkou tejto zimnej sezóny je možnosť ekologicky cestovať vo Vysokých Tatrách vlakmi ZSSK na trasách Tatranskej elektrickej železnice, ozubnicovej železnice a na trati Poprad-Tatry – Studený Potok – Tatranská Lomnica, kde vám karta TATRY Card slúži počas pobytu ako cestovný lístok.

Ďalšie novinky nájdete na stránke Vysokých Tatier www.vt.sk

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: tmr zima sezona tatry chopok jasna lomnica

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!