Nedeľa 31. Júla 2011
Autor: Boardlife

0 komentárov

Nyjah Huston, Bob Burnquist a ďalšie hviezdy ovládli X Games

Ako sme avizovali pred pár dňami, v USA sa začali sedemnáste letné X Games. Veľká to paráda, hlavne keď sme si pozreli zoznam mien, ktoré sa na nich zúčastnia. Odjazdili sa prvé disciplíny a my poznáme víťazov.

Skateboard Park (po našom bowl) vyhral Raven Tershy, pred druhým Pedrom Barrosom a tretím Benom Hatchellom. Legenda Omar Hassan skončila na štvrtom mieste.

V babskom streetovom finále sa najviac darilo Marise Dal Santo. Druhá skočila Alexis Sablone, pred treťou Leticia Bufoni. Legenda s menom Elissa Steamer skončila na štvrtom mieste. Sledujte video víťazky. 

Skateboard Big Air finále bolo neskutočné. Bob Burnquist lietal ako za mladých čias. Preskočil druhého Adama Taylora a tretieho Edgarda Pereira. Neskutočné. Bob si zaletel switch backside 540 na skoku a potom na quatri otočil Fs 540 s grepíkom.

Asi najočakávanejšou disciplínou pre našinca bol skate street, kde sa stretlo množstvo veľkých mien. Prvenstvo si vyjazdil terminátor, herkules, superman v jednej osobe - Nyjah Huston. Luan Oliveira bral druhé miesto a tretie Ryan Sheckler. Tu niet čo dodať, sledujte tri finálové videá.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!