O lyžiarov bude pred Vianocami exkluzívne postarané
Štvrtok 21. Decembra 2017
Autor: TMR

0 komentárov

O lyžiarov bude pred Vianocami exkluzívne postarané

Mimoriadne, také budú nielen podmienky na lyžiarskych svahoch vo Vysokých Tatrách, ale aj služby a starostlivosť o lyžiarov tesne pred Vianocami už 23. decembra. Práve v tento deň otvorí lyžiarske stredisko v Tatranskej Lomnici svoju sezónu oficiálnym programom. Návštevníci sa môžu tešiť na Ski Exclusive opening a lyžovačku na všetkých zjazdovkách v stredisku. Nebude chýbať sprievodný animačný program a aprés-ski zábava. Lyžiari sa zároveň pomyselne prenesú do obdobia 30. a 40. rokov minulého storočia, kedy sa v spoločnosti kládol dôraz na konvencie, taktnosť a galantnosť.

„Tohto ročnú lyžiarsku sezónu v Tatranskej Lomnici sme úspešne odštartovali z Lomnického sedla začiatkom decembra. Už na Vianoce sú k dispozícii všetky lanovky a zjazdovky vo Vysokých Tatrách. Rovnako ako je pripravená prevádzka stredísk, tak je pripravený aj personál služieb v cestovnom ruchu. Podujatie Ski Exclusive opening túto pripravenosť symbolizuje. Počas celého dňa stretnú lyžiari na svahoch v Tatranskej Lomnici elegantných čašníkov, ktorí ochotne pomôžu pri výstupe z lanovky, očistia lyžiarske okuliare, či odnesú lyže k reštaurácii. Pre deti je pripravený celodenný program v krytom ihrisku Kamzíkovo na Skalnatom plese. Milovníci sektov si môžu pripiť v špeciálne zriadenom Champagne bare a poriadnu aprés-ski zábavu rozprúdi aj ratrak stage s DJ a saxofonistom,“ uviedol Lukáš Brodanský brand manažér pre Vysoké Tatry. 

Po lyžovačke zábava nekončí, ale pokračuje disko party v štýlovom aprés-ski clube Humno Tatry. Viac k Ski Exclusive aj TU. Ideálne podmienky na lyžovanie sú aj na Štrbskom Plese a v Starom Smokovci. Vo Vysokých Tatrách sa od najbližšieho víkendu lyžuje spolu na 24 km zjazdových tratí a výška snehu dosahuje od 40 - 150 cm.

Na oboch stranách Chopku bude od soboty 23. decembra otvorených už viac ako 42 km zjazdoviek. Stredisko Jasná Nízke Tatry v tento deň oslavuje prvé narodeniny lanovky v lokalite Krupová. Predvianočnú lyžovačku na južnej strane Chopku sprevádza bohatý programom, ktorý začína pri údolnej stanici kabínkovej lanovky už o 10. hodine. K oslavám patrí aj „sladké“ pokušenie v podobe najväčšej snehovej torty na Slovensku. 10 metrovú tortu zo snehu, ktorá má štyri poschodia vytvoria študenti z Akadémie umení v Banskej Bystrici Katedry sochárstva a priestorovej tvorby. Viac TU

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: tatry tmr lomnica

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!