Oneil Pleasure Jam volá! Posledná možnosť hlasovať za Klaudiu Medlovú
Utorok 29. Októbra 2013
Autor: Boardlife

0 komentárov

Oneil Pleasure Jam volá! Posledná možnosť hlasovať za Klaudiu Medlovú

Dni sa skracujú a noci predlžujú. Pomaly prichádza zima, začína snežiť a taktiež je tu už čoskoro známa akcia O’Neill Pleasure Jam 2013. Táto 4* WS akcia sa bude konať na ľadovci Dachstein v termíne 8. – 10. november 2013. Teraz máte poslednú možnosť podporiť svojich obľúbených jazdcov.

Superpark Dachstein počas konania Pleasure Jamu navštívi svetová elita jazdcov a jazdkýň, keďže sa jazdí o dôležité body, ale aj 20.000 USD prize money. Okrem toho však prebehne best trick mužov a žien o surfový pobyt na Bali. (poz. red. ak sa pamätáte, víťazkou sa stala aj Klaudia Medlová)

Potvrdení, ale aj noví rideri. Svoju účasť na akcii už potvrdili minuloročná víťazka Aimee Fuller, aj Eric Beauchemin. Okrem nich budeme môcť vidieť hviezdy ako Sven Thorgren, Roope Tonteri a Tim Kevin-Ravnjak. Kto je zvedavý na mladých zabijakov, radosť mu určite urobí Ole Christian Hagen z Nórska, Tit Stante, alebo aj Petr Horák z Čiech. K stáliciam a kvalitným riderom patria aj domáci Matthias Weissenbacher a Clemens Schattschneider. Medzi pozvanými ridermi sa nachádzajú mená ako: Jamie Nicholls, Marco Grilc, Tor Lundstrom, Flo  Corzelius a ďalší. Na „čakačke do kvalifikácie“ sú aj dvaja slovenskí rideri Boris Karolčík a Dávid Koridak.

O’Neill Pleasure Jam 2013 je otvorený aj pre dievčatá a tak sa môžeme tešiť na baby z viacerých krajín. Jenny Jones, Elena Koenz, Anna Gasser, Aimee Fuller, Cheryl Maas, Sina Candrian a ďalšie. Baby by mala doplniť aj Klaudia Medlová, ktorá sa dúfajme prebojuje z kvalifikácie. Skúša to aj prostredníctvom video contestu. Ak máte čas, podporte ju. Času vám veľa neostáva, hlasovať sa dá do 1. novembra.

Kde prespať? Kde kúpiť lístok? Samozrejme je pre návštevníkov pripravených niekoľko možností v rôznych balíkoch. (ubytovanie, lístky na vlek a party) Sledujte O’Neill Pleasure Jam Sleep and Ride Packages. Taktiež je na ľadovci Dachstein a jeho Superparku pripravená verejná testovačka Nitro vybavenia a jazdenie v publick parku.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!