Otvorenie nového skateparku v Bratislave 25.5.
Pondelok 20. Mája 2024
Autor: Boardlife

0 komentárov

Otvorenie nového skateparku v Bratislave 25.5.

Je to tu. Podmostie ožíva. Túto sobotu, 25. mája, spoločne otvoríme a kolieskami pokrstíme jeden z najväčších skateparkov na Slovensku - Skatepark Janka Kráľa. Vítané sú naozaj všetky typy koliesok - skateboardové, kolieskové (korčule), kolobežkové, BMX, ale aj tie na kočíku. Otvorenie je totiž pre všetkých, ktorí majú radi pekné, komunitné dni.

Tešiť sa môžete napríklad na:
  • Súťaž Best Trick
  • Koncerty - Hafner, Dušan Vlk a ďalší
  • Skejtové workshopy pre deti po dohľadom inštruktorov
  • Cestovateľské kino, kde sa dozviete viac o skateboardingu v Etiópii a o tom, ako dokáže pomáhať
  • Diskusie a prednášky
Nebude to ale iba o kolieskach a doskách. Spoločne so skateparkom (znovu) sa otvorí aj Cvičko Most SNP, ktoré bolo po minuloročnej havárii potrubia v oprave. V tento slávnostný deň vás tu čakajú rozcvičky pre deti aj dospelých pod dohľadom profesionálnych trénerov. Príďte oprášiť svaly a rozhýbať srdiečko.
Pod mostom nám vzniká komplexný, moderný a bezpečný verejný priestor, plný pohybu a života tak všeobecne. A to treba osláviť.

Celý program zverejníme už čoskoro.
Upozorňujeme návštevníčky a návštevníkov, že v priebehu podujatia môže byť vyhotovený fotografický a/alebo video záznam za účelom propagácie podujatí a činnosti Hlavného mesta a/alebo BKIS.
 
Zdroj info/foto: Bratislava - hlavné mesto SR, uustudio.cz

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: skate skatepark bratislava vallo most snp most

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!