Streda 04. Apríla 2012
Autor: Erich

0 komentárov

Paession pojazd vol. 1

Keďže po 250 ročnej zime konečne prišlo slnko a teplo tak sme sa rozhodli skejtovú sezónu otvoriť aj v menšom skateparku v Margecanoch. Pôvodne sme chceli robiť len malú grill, chill akciu, ale nakoniec prišlo viacej ľudí ako sme mysleli, tak sa odjazdil aj best trik a zahral sa game of skate o ceny od KZN shopu a Paession.

Akcia sa niesla v pohodovom duchu keďže celý deň bol nádherný sunshine a dalo sa jazdiť v krátkych nohaviciach. Išlo o chillový pojazd takže nejaké veľké vraždy sa moc nehrotili aj keď určíte padlo pár pekných trikov (Filip Frankovič – fs tailslide fakie na raili , fs 50-50 hore rejlikom, Jano Rura – bs disaster revert na radiuse , blunt to fakie na veľkom rádiuse ). Okrem domácich prišli akciu podporiť ľudia z Jakloviec, Gelnice, Kežmarku a Spišskej Novej Vsi. Local hero Julo Petrík neprišiel, lebo sa učil FS 900 melon na Štrbskom Plese. 

Best trik, ktorý sa konal na veľkom rádiuse vyhral Džany Rura so svojim bs nosepick nollie out. Game of skate vyhral Paession team rider Filip Frankovič. Celý deň sa beer-bongovalo, grillovalo, no a večer sa vypili hektolitre rumu a piva. Kto nepil v Margecanoch nepochopí . Myslím si, že sa akcia určíte podarila a teším sa na ďalšiu podobnú, dúfam čo najskôr. Skate with a paession!

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!