Streda 02. Februára 2011
Autor: Kristián

0 komentárov

Photoshooting v O2 snowparku s Mat Rendekom - fotky u nás na webe

V Jasnej nastali veľké zmeny. Teda nie v Jasnej, ale v umiestnení snowparku. Po minulom roku, kedy sa snowpark nachádzal na Jeleňom Grúni, sa tentoraz presunul na staro-nové miesto a to na Otupné. Zjazdovka na otupnom, teda aj lanovka prešli veľkými zmenami. Pre nás (a asi aj vás) je najdôležitejšou budovanie O2 Snowparku v Jasnej.

Snowboardový park na Otupnom ponúkne komplet zrekonštruované prekážky a šesť nových prekážok. Park začína v hornej časti a ako prvá bude k dispozícii po celú sezónu nafukovačka Bag Jump, na ktorej bude možné otestovať triky. Pokračovať budú jibové prekážky, ktoré ukončí jeden z troch skokov, ktorý bude veľkosťou – tzv. small size. Dva veľké kickre budú umiestnené pod najstrmšou časťou zjazdovky.

Preto by sme vás, čitateľov www.boardlife.sk chceli pozvať na zaujímavý photoshooting. V O2 Snow parku bude číhať Mat Rendek na všetkých, čo si chcú zvečniť svoj trik. Priamo na svahu vám fotografiu vytlačí firma Fotolab. DJ Junior sa teší na music jamming, aby pri shredovaní spravil tú najlepšiu atmosféru. Čakáme vás v O2 Snow parku v Jasnej, na zjazdovke Otupné 5.2. už od 9:00.

Tie najlepšie fotky budete vidieť samozrejme aj na najväčšom snow/skate webe na Slovenskuwww.Boardlife.sk. Takže v sobotu 5.2. na svah a potom sledujte web, kde sa objavia fotografie zo photoshootingu.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!