Piatkové kvalifikácie Audi Snowjam za nami, koho uvidíme zajtra na trati?
Piatok 24. Marca 2017
Autor: Sara

0 komentárov

Piatkové kvalifikácie Audi Snowjam za nami, koho uvidíme zajtra na trati?

Piatok mimo office? Skvelý! A presne také boli aj kvalifikačné jazdy dokopy 35 ladies a 66 guys na Audi Snowjam 2017 v Špindli, všetko odjazdené za skvelého počasia.

Postúpiť do semifinále však môže len pár z nich. Po dnešku uvidíme zajtra na štarte 10 žien, z čoho dominujú kanadské chicks – Spencer O’Brien (CAN), Tess Coady (AUS), Zoi Synnott Sadowski (NZL), Aimee Fuller (GBR), Jasmine Baird (CAN), Silviu Mittermueller (GER), Kirra Kotsenburg (USA), Baily McDonald (CAN), Maria Hidalgo (ESP) a Isabel Derungs (SUI), pričom prvé štyri postupujú priamo do finále.

Z mužov postupuje 13 riders a sú to v prevahe anglicky hovoriaci - Dario Burch (SUI), Jamie Nicholls (GBR), Davide Boggio (ITA), Lyon Farrell (USA), Judd Henkes (USA), Matias Schmitt (ARG), Mattew McCormick (GBR), Antoine Truchon (CAN), Chandler Hunt (USA), William Izard (CAN), Niklas Mattsson (SWE), Stef Vandeweyer (BEL) a Michael Schaerer (SUI).

Zajtra nás od 9:30 čakajú semifinálové jazdy, následne finále a večer bude o Sneakers Best Tricku. Všetko budete môcť sledovať aj na ČT4 v priamom prenose a nejaké tie Insta stories na našom Instagrame - @boardlifesk. Teraz už len sprcha, večera a smer do párty stanu na nejaký ten pokec a tak…

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: snowjam

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!