Piráti ovládli DC Snowpark Opening v Jasnej
Nedeľa 17. Decembra 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

Piráti ovládli DC Snowpark Opening v Jasnej

V stredisku Jasná - Nízke Tatry sa dnes 16. decembra odjazdil príjemný snowboardový event, ktorý je predzvesťou otvárania snowparku. Nateraz si shaperi z DC Snowparku v Jasnej pripravili rovnú bedňu, dlhý barel, street rail a multifunkčný barel. Tieto prekážky dočasne umiestnili pred Happy End na Bielej púti. Keď stredisko spustí Grand Jet a Brhliská, budeme si môcť vychutnať full snowpark.

Vráťme sa k dnešnému príjemnému eventu. Sme radi, že na Slovensku snowboarding nezomrel. Potvrdzovala to hojná účasť jazdcov a jazdkýň z viacerých kútov krajiny, ale aj zopár zahraničných riderov. Dokopy cca 50 od Bratislavy až po Košice. Super bolo vidieť aj viaceré dievčatá.

Jazdilo sa počas celého dňa, popri tom vyhrávala hudba, smäd sa hasil Club Mate, a kto mal nad 18 rokov, tak ten si k Matečku pridal aj Jameson. Vidieť bolo viacero slušných trikov. 270 in, out, blunty, štýlové froňá a ďalšie šmaky. Vyvrcholenie jazdenia prišlo o 13 od, kedy prebehla Best Trick session o DC snowboard. Tu sa vybrala zaujímavá barelová prekážka, na ktorej sa skúšali rôzne triky. Najviac zaujal Timotej Neznámy z Pirátskej Crew ktorý zadelil Backflipa. Druhý skončil ďalší pirát a to hlavný pirát Martin "Ryba" Rybanský. Tretie miesto išlo Lacimu Kobulskému.

Po Best Tricku sa prešlo na ollie contest. Latka ostala vo výške 85 cm nad zemou a najlepšie sa s tou to výškou popasoval ďalší pirát a to Samuel Šagát. Takže úspešný deň pre pirátov. Samo si odniesol 4,5 litra Jamesona.. snáď bude mať čo večer piť. Chalani si ešte odniesli ceny od Hangairu a Jasnej.

Akcia na svahu skončená večer nás čakali premiéry videí a party. Premiérovať sa bude Depth Perception a R3BOOT. V oboch jazdia skvelí DC Snowboarding rideri ako Travis Rice a Torstein Horgmo. DO tanca zahrá Dj Junior a Dj Dorty.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: dc snowpark jasna opening

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!