Pozvánka na Čo - Pele Snowboard Jib Session 2015
Pondelok 24. Augusta 2015
Autor: PR

0 komentárov

Pozvánka na Čo - Pele Snowboard Jib Session 2015

Vďaka globálnemu otepľovaniu nás počasie prekvapuje rôznymi vrtochmi a vo Zvolene si už pomaly zvykli, že im na konci septembra nasneží a my sme sa rozhodli to využiť a preto pre vás chystáme už piaty ročník Čo - Pele snowboard jib session a to 26. septembra 2015.

Tešiť sa môžete na najväčší snowboardový jibbingový pretek v meste široko ďaleko, ktorý sa odohrá už 26. septembra na námestí SNP vo Zvolene vedľa katolíckeho kostola. Jazdiť sa bude stair set, pevne veríme, že za účasti domácich a aj zahraničných jazdcov. Samozrejmosťou je skate contest v mini u- rampe, ktorý pre vás pripravia chalani z Low Cost. Graffiti jam vám tento rok prinesie exkluzívny hosť Boris Trillan.

Pre tých ktorí budú mať nedostatok adrenalínu bude k dispozícii bungee jumping ! Vstupné na akciu rovnako ako aj štartovné je zdarma. Registrácia na mail oz.copele@gmail.com pošlite nám meno, dátum narodenia, adresu, sponzorov a stance. (registrácia je možná aj na mieste, avšak odporúča sa registrácia cez email, kvôli obmedzenému počtu jazdcov) Počet jazdcov je obmedzený na 50. každý registrovaný jazdec má zabezpečenú stravu, nápoje a vstup na afterparty.

Formát preteku: jam session, rideri rozdelení do troch skupín, tréningy v čase od 10:00 do 15:00, kvalifikačný jazdy 45 min., do finále postúpi 15 najlepších jazdcov plus najlepšie dievčatá, 60 min. jam pri umelom osvetlení o prize money v hodnote 600 EUR.

Timeline:
10:00 – 14:00 Registrácia
10:00 – 15:00 Tréning
15:15 – 16:00 Jam SNB Skupina 1
16:45 – 17:30 Jam SNB Skupina 2
18:15 – 19:00 Jam SNB Skupina 3
19:30 – 20:30 Finále SNB
20:45 – Koncert VEC a ŠKRUPO + vyhlasovanie výsledkov

Časy sú orientačné a môžu sa zmeniť podľa pokynov organizátora, pomedzi kvalifikácie a jazdy snowboardistov bude prebiehať skate contest. Účasť na všetkých súťažiach je na vlastné riziko!

Afterparty sa tento rok odohrá v dome kultúry ŽSR, kde sa môžete tešiť na koncerty LNJH a Tono S. + Lkama, po koncertoch sa budeme zabávať až do rána a do tanca nám zahrá DJ Lucky Boy, VIB3 /LNJH, STILLFVDED/ a Dufus /STILLFVDED/. Vstup na after party je 4€.

Akciu pripravili : Čo - Pele, Low cost, Promusic
Akciu podporili: Park Snow Donovaly, RC Ozvučenie, Penzión Javorina Donovaly, CK Čekan, Mesto Zvolen, Banskobystrický samosprávny kraj, Jägermeister, Meatfly, reštaurácia Suchá kôrka, Felbermayr, Nadácia vaše zdravie, Kozel, Bisaudio, Hodinárstvo - zlatníctvo Horná 10 Banská Bystrica, Boardlife.sk, Freeride.cz, ŽSR, Revart.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: copele zvolen jib

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!