Pozvánka na Crewbattle a Hippin n Chillin na Donovaly
Štvrtok 15. Decembra 2016
Autor: Riderspark

0 komentárov

Pozvánka na Crewbattle a Hippin n Chillin na Donovaly

Pre všetkých fanúšikov zimných športov je tu druhý ročník Crewbattle v spojení s Party In Da Park v Ridersparku na Donovaloch. Ide o spojenie dvoch chill akcošiek, kde je prioritou poriadne si užiť deň, jazdiť, jesť, testovať a zabávať sa na svahu v parku. Tak ako v prvom ročníku Crewbattle aj tento rok pôjde o jazdenie v crews,teda v skupinách. Trojčlenné crews,pričom nezáleží na tom či si lyžnik, alebo snowboardista, alebo čokoľvek čo ide dole kopcom, dokonca aj zmiešané crews sa počítajú, ale hodnotiť budeme jednotnosť crews. To znamená zladenie jazdenia v parku, oblečenia, proste kreatívne sa vyblázniť. Výstižný názov je určite dôležitá časť pri vytváraní crew. Zladiť uniformy taktiež pomôže vašej crew zanechať dojem, a zároveň najlepší kostým oceníme vecnými cenami.

Aj tento rok, ale už oficiálne, sa na záver pokúsime dať co najväčší Snakerun, do ktorého vás potrebujeme čo najviac. Je jedno na akej úrovni je vaše jazdenie, ani to či v konkrétny deň máte, alebo nemáte crew, v snakerune by ste nemali chýbať.
 
Aby ste nemuseli celý deň iba jazdiť park je crewbattle spojená aj s party in da park a tato kombinácia vám určite zaručí dostatok jedla, pitia a muziky. Party in da park je akcia, ktorá sa v parku priebežne koná už viac ako 10 rokov a preto sa určite bude načo tešiť. Okrem jedla budete môcť vyskúšať, alebo zakúpiť či objednať si úžasné hand made dosky vyrobené pod tatrami v Studio BLP.určite odporúčame ;-)
 
Akcia bude dvojdňová pričom všetko podstatné sa odjazdí v sobotu, a v nedeľu bude voľné jazdenie s BBQ a hudbou. Pre tých, čo toho na svahu nebudú mať dosť,a takých je vás určite veľa v sobotu večer ešte nezabudnite na afterparty v Stodole.
 
Registrovať na crewbattle sa môžete na mail: jttatarka@gmail.com 
Formou: názov crew,mená jazdcov,freeski/snb + foto crew
Ak nemáš crew,neboj nič je vás viacej,takže napíšte len meno a na mieste sa poskladajú mix crews.
 
Hippin n Chillin
 
18-19.3.2017 sa uskutoční už tretí ročník Hippin n Chillin v Ridersparku na Donovaloch. Park bude nabitý railovym a boxovym arzenálom, skokmi a centrálnou platformou v dolnej časti parku. Akcia už tradične bude v duchu voľného jazdenie s muzikou a BBQ priamo na svahu.Nejedná sa o žiadnu súťaž,ale za vaše výkony vás odmeníme vecnými cenami od našich partnerov.
 
Hlavná disciplína bude overall winner-jazdec/jazdkyňa ktorý si počas soboty jazdenie najviac užije a dojem zanechá aj na nás ako to minulý rok dokázal Martin Rybansky a.k.a. Ryba. Určite budeme pozorne sledovať aj rookies a odmeníme najlepších troch mlaďasov v kategórii Youngstarookie. Vy čo máte radi peklá sa môžete vyblázniť v disciplíne Best Trick, kde sa v hodinovej jam session budete môcť predviesť na vybraných prekážkach a vaše výkony okomentuje náš kamarát a koenficier Fejo.

Ako sme už spomínali,nebude chýbať grill, z ktorého budete môcť celý deň čerpať energiu v podobe chutného mäsa, zeleninky či guláš ale aj chutný Maťkov čajík. O sprievodný program sa vám postará studio BLP so svojími handmade doskami s Horsefeathers a ich stánkom nabitým doskami na testovanie, alebo sa naučíte ako sa postarať o svoju sklznicu. Nedeľa bude voľným dňom s grillom, muzikou a pohodičkou.
 
Registrovať sa môžete na mail jttatarka@gmail.com
Stačí meno, vek a budete pridaní na zoznam a v dni konania akcie si zakúpiťe listok len za 7€ na deň
 
Harmonogram
17.3.2017-Registrácia deadline
18.3.2017 Sobota
 
8:30-12:30 voľné jazdenie(bestrookie a overall winner sa hľadá celý deň)
12:30-13:00 úprava vybraných prekážok na Best Trick
13:00-14:00 jam session o Best Trick
14:30-vyhodnotenie
14:30-16:00-voľné jazdenie
 
19.3.2017-Nedeľa
 
8:30-16:00-voľný deň s grillom hudbou a pohodičkou

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: donovaly riderspark

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!