Pozvánka na druhé kolo SSP 2017 do Šurian
Štvrtok 13. Júla 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

Pozvánka na druhé kolo SSP 2017 do Šurian

Junkride Freestyle Park Šurany bude už druhý krát hosťovať zastávku SSP za podpory BonBonskateshop.sk Minulý rok šuriansky DIY bazén nesmierne prekvapil skateboardingom a tiež aj účasťou divákov a jazdcov. Tak ako minulý rok čakať vám tento rok bude naservírovaný skvelý skateboarding, skvelé čapované pivečko a samozrejme jedlo z grilu. Úroveň skateboardingu sa za uplynulý rok určite posunula na vyšší level a preto sa bude naozaj načo pozerať. Uvidíme množstvo talentovaných jazdcov z rôznych kútov Slovenska a možno sa objaví aj zahraničie.

PROGRAM: 12:00 - 13:30 - REGISTRÁCIA + voľné jazdenie/tréning 14:00 - 15:00 - KVALIFIKÁCIA LowCost DIKTÁT + súťaže pre divákov 15:30 - 16:30 - SEMIFINÁLE LowCost DIKTÁT + súťaže pre divákov 17:00 - 17:30 - FINÁLE 17:30 - 18:00 - DC BEST TRICKY 18:15 - VYHLÁSENE VÝSLEDKOV 18:30 -> Tlak Tešiť sa môžete znovu na DC Shoes Best triky kde je pripravená krabica vecí ktoré postupne rozdáme tak ako minulý rok! Pre divákov máme počas prestávok pripravené skvelé súťaže o pivečko Excelent Celá séria prebieha za podpory: Excelent, Jameson Irish Whiskey, Monster Energy, DC Shoes, BIS audio, STEFE, LUDOF, Black Flys, LowCost, ProMusic.sk, BonBonskateshop.sk, Junkride Crew

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: spp surany pohar

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!