Pozvánka na Frontline junior open 2017 do Jasnej
Piatok 17. Marca 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

Pozvánka na Frontline junior open 2017 do Jasnej

Pozvánka na Frontline junior open 2017 Snowboardový klub Frontline v spolupráci s DC snowparkom Jasná pripravujú už III. ročník súťaže pre deti a mládež Frontline Junior Open 2017. Pretek sa uskutoční v stredisku Jasná v DC snowparku na Otupnom, kde bude pripravená trať tak, aby ju zvládli aj začiatočníci a dobre si zajazdili aj skúsenejší jazdci. Súťažiť sa bude v 2 kategóriách a to deti do veku 14 rokov/dievčatá a chalani spolu/ a mládež vo veku od 15 do18 rokov chalani a dievčatá zvlášť.

Hlavnou disciplínou bude slopestyle, ale na zaver sa pôjde aj jam session o najlepší trik na vybranej prekažke a pre deti je pripraveny ollie contest, nech si každý poriadne zajazdí. Svoje dieťa môžete registrovať na www.frontlinesnb.sk alebo priamo na mieste. Každý účastník musí mať podpísaný reverz od rodičov, ktorý bude súčasťou prihlášky na súťaž. Prilba a korytnačka sú povinné, odporúčané sú aj chrániče holení.

Frontline Junior Open 2017

18.3.2017 Sobota

Jasna DC snowpark

Frontline Junior Open 2017 Miesto: Snowpark Jasná Dátum: 18.3.2017 Harmonogram: - Registrácia/tréning 8:30 - 9:30, - kvalifikácia/finále slopestyle, ollie contest/jam session - vyhlásenie výsledkov Vekové kategórie: - deti do 14 rokov - dievčatá do 18 rokov - chalani do 18 rokov Disciplíny: Slopestyle/ jam session/ ollie contest

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: frontline jasna

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!