Pozvánka na Hintertux snowpark opening 2022
Štvrtok 15. Septembra 2022
Autor: Boardlife

0 komentárov

Pozvánka na Hintertux snowpark opening 2022

Tradičné otvorenie snowboardovej a snowparkovej sezón Hintertux snowpark opening sa bude konať od 30.9. do 3. okóbra na rakúskom ľadovci Hintertux.

Betterpark na Hintertuxe je už po 18. krát cieľom mnohých jazdcov z celého sveta, ktorí chcú začať sezónu čo najskôr a to už začiatkom jesene. Ako zvyčajne Betterpark na Hintertuxe ponúkne viaceré možnosti skákania a jibovania pre začiatočníkov, pokročilých, ale aj pre profíkov. K dispozícii by mala byť aj legendárna halfpipe, no momentálne umiestnená na novšom mieste.

Čo sa bude diať? No predsa kopec zábavy a aktivít na kopci, ale aj na parkovisku v údolnej stanici. Pre jazdcov je pripravený “Werni’s Big Air Session” by Quiksilver v spolupráci s miestnym top riderom Werni Stockom. Účasť prislľúbili jazdci ako Stale Sandbech (NOR), Halldor Helgason (ISL), Ethan Morgan (GER), Fridtjof "Fridge" Tischendorf (NOR) a Mons Roisland (NOR). Veľký kicker je otvorený pre všetkých, čo si chcú zajazdiť s top ridermi.

Nebude chýbať ani Burton Quarterpipe Session, Metal Battle presented by SANE! Snowboarding a Kids Shred na záver celéh openingu. Na všetky súťaže je voľný prístup a vyhrať môžete rôzne zeny, alebo peniaze.V Kids Shred aktivite sa o najmladších účastníkov postarajú Wolle Nyvelt a Gigi Rüf. Na túto aktivitu je nutné sa registrovať registration KIDS SHRED. Grilogang – Nina Grilc with kids – sa vracia na opening, určite si ho nenechajte ujsť a dať si pár jázd.

Ďalšou, už tradičnou aktivitou a možnosťou je vyskúšanie si nového materiálu na sezónu 22/23 od rôznych svetových značiek.

Program v doline. Ride Movie Premiere Night v Tux Center je späť! Videieť budete môcť nové vodeo od Ride - „Sincerely Yours". Highlightom bude Metal Battle Rail Contest presented by SANE! Snowboarding, na kotrej sa pred Hohenhaus Tenne stretnú poprední jiberi.

Ak by sa ti málilo skákania, môžeš tak urobiť na Opening party (party tickets)

Rezervuj si ubytovanie, kým je možnosť. Taktiež inofrmácie o lístkoch získaš na nasledujúcich odkazoch.

Website - Facebook - Instagram - Accommodation

#hintertuxopening

 

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: hintertux

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!