Štvrtok 11. Apríla 2013
Autor: Tomáš Gríger

0 komentárov

Pozvánka na K2 Spring Session 12. - 14.4.2013 Štrbské Pleso

Zima počas tejto sezóny nie a nie odísť a aj z tohoto ale aj mnohých iných dovodov sa nám opať črtá priležitosť k zorganizovaniu každoročnej akcie, ktorá už piatu sezónu nesie názov K2 Spring Session 2013. Dátum akcie pripadol na trojdňový termín 12,13,14.4.2013.

Na prelome konca zimy a začiatku jarného obdobia je táto akcia akousi oslavou ukončenia sezóny ako takej a pre tých ktorí sa Spring Session v minulosti zúčastnili veľa rozprávať netreba. Pre tých, ktorí sa tento rok rozhodnú prísť svojou účasťou podporiť freestyle na Slovensku a zúčastnia sa akcie bude pripravených niekoľko bonusov, ktoré budú hovoriť samé za seba hlavne v podobe kreatívne postaveného snowparku doplnenom o nové prekážky. Grilovanie, chillovanie, balance boarding, jazdenie na jarnom snehu v podmienkach, ktoré umožňujú výstavbu snowparku špeciálne pre tento event na úseku celého "interski" svahu bude v dátume konania možné pravdepodobne už iba na Štrbskom Plese a aj preto nie je nad čím premýšľať a treba prísť nachytať nejaký ten bronz, stretnúť kámošov, suprovo si zajazdiť, alebo si len tak zarelaxovať a vypnúť na afterke, ktorá bude opäť v sobotu večer v Disco bare Plesnivec pod taktovkou Dj´a Ľudka Snováka. K2 Spring Session patrí medzi najnavštevovanejšie Slovenské akcie venované freestyle-u všeobecne a my sme radi že zastáva túto pozíciu, aj preto sa snažíme každý rok "pushovat" jej level a vytvárať kvalitný priestor pre tých ktorí o to stoja,...odmenou pre nás je účasť nie len snowboard-ovej a freeski scény, ale aj širšej verejnosti, ktorá taktiež vytvára tomuto eventu pridanú hodnotu za čo sme vďační. 

Registrácia účastníkov a jazdenie:

Registrácia bude prebiehať 12,13.4.2013 v priestoroch terasy reštaurácie Slalom na svahu hneď pod parkom ako po minulé roky na vyznačenom mieste. Poplatok za registráciu je stanovený na 5€. Poplatok za registráciu sa bude platiť jednorázovo, pričom účastníkovi vzniká možnosť kúpy zľaveného lístka na ktorýkoľvek z troch dní jazdenia v hodnote 6€/deň, alebo spolu na tri dni aj s registračným poplatkom za neuveriteľných 23€. Použitý bude overený systém z minulých rokov a teda výmena voucherov (poukážok) za skipasy na konkrétny deň akcie v Info centre. Registrovaný účastník má okrem zľavenej ceny lístkov zadarmo vstup na after párty, priležitosť zúčastniť sa jednotlivých Jam Sessions o ceny v hodnote 3000€ od zúčastnených partnerov akcie (sportrysy.sk, k2sports.sk, Oakley, Monster energy drink, O2) ako aj nárok na energy drink. Cena lístka pre neregistrovaných účastníkov je nastavená na sumu 10€/deň, bez vstupu na after párty v sobotu večer (2€) a taktiež bez možnosti zúčastniť sa Jam Sessions a byť ocenení.

Akcia nie je vekovo ani pohlavne obmedzená, avšak je dôležité, aby pri zúčastnených, ktorí nedosiahli vek 18 rokov bol doprovod, alebo aby bola ich účasť schválená zákonným zástupcom. Vstup a jazdenie v parku pred a počas session je na vlastné riziko bez možnosti vymáhania finančného a iného odškodnenia.

Každý deň sa bude možné po, ale aj popri jazdení chutne najesť či už v reštaurácii Slalom dole pod parkom, alebo priamo na svahu za doprovodu grill majstra a jeho dobrôt priamo z roštu. Po celodennom jazdení bude taktiež možné využiť stravovacie služby v Disco bare Plesnivec, ktorý je zároveň vychytenou reštauráciou s kvalitnými menu´s za dobrý peniaz. 

Ubytovanie:

!!! V prvom rade by som rád touto cestou poprosil všetkých ubytovania chtivých účastníkov, aby sa zamysleli nad vecami spojené s devastovaním objektu ubytovania na základe podkuráženia, alebo akéhokoľvek iného druhu stavu mysle a fyzickej spôsobilosti, nakoľko zháňanie ubytovania pre účely organizácie takýchto eventov sú od roka k roku ťažšie v závislosti nielen od kapacít, ale aj od  možností a ústretového prístupu zo strany ubytovní, penziónov a hotelov a je na čase začať si to vážiť !!!.

Ubytovanie je tento rok čiastočne "zabookované" v turistickej ubytovni priamo na Štrbskom Plese...kapacita je obmedzená približne na 70-85 miest, čiže je nutné sa poponáhľať s bookingom (najlepšie týždeň dva dopredu). Ubytovanie je oproti minulým rokom vyriešené bezprostredne v centre diania či už samotného eventu, ako aj  konania after párty, čiže odpadá nutnosť cestovania a prípadnej prepravy "hore dole" (viď. priložená mapka). Zháňať ubytovanie pre všetkých zúčastnených je armagedon vzhľadom na dostupné kapacity Štrbského Plesa, preto je dôležité aby sa potenciálny záujemcovia o K2 Spring Session poponáhľali s rezerváciou a pomohli tým vytvoriť opäť raz nezabudnuteľnú atmosféru prostredníctvom ubytovania "all together"...

Pre účely ubytovania sú k dispozícii garsónky typu A...(1x4+1, 1x2+4), vybavené vlastnou kúpeľňou a kuchyňou a typu B...(1x2+3, 1x4+2) vybavené vlastnou kúpeľňou..

Ďalej je k dispozícii turistické ubytovanie:

2 lôžková izba s možnosťou prísteliek
3 lôžková izba s možnosťou prísteliek

Apartmány:

(1x4+1,1x5, 1x3+3, 1x3+4)...apartmány sú vybavené vlastnou kúpeľňou a kuchyňou
 cena za apartmán/noc 85€

UPOZORNENIE:
Pre účely ubytovania v rámci akcie K2 Spring Session 2013 je cena za noc pre 1 osobu dohodnutá na 12€!!! táto cena je upravená oproti pôvodným cenám a pri bookingu, alebo rezervácii ubytovania je dôležité uviesť že sa jedná o ubytovanie vrámci K2 Spring Session 2013!!!, inak bude cena diametrálne odlišná! Ubytovanie a rezervácia je na každom zvlášť a organizátor nezodpovedá za prípadné vyčerpanie kapacity ubytovania,... preto je dôležité nenechať si to na poslednú chvíľu!

Kontaktné informácie na ubytovanie:

Ing. Daniel Honek 00421 904 668 454
www.shb.sk
email: ubytovanie@shb.sk
facebook: Turisticka ubytovna SHB Štrbské Pleso

Mapa:
A-
miesto konania after párty
B-miesto ubytovania

Program:
12.4.2013 -
08:30-15:00 Voľná registrácia a voľné jazdenie v upravenom K2 snowparku, úprava parku na sobotu
13.4.2013 -08:00-11:00 registrácia a voľné jazdenie

-11:00-12:00 Kicker Jam Session
-12:30-13:30 Jib Jam Jession
-13:30-15:00 voľné jazdenie (gril, chill, balance boarding)
-15:00-15:30 Vyhlásenie najlepších šrederov a šrederiek, odovzdanie cien od partnerov a úprava parku na nedeľu

14.4.2013 -Voľné jazdenie v upravenom K2 snowparku
Set-Up:

- kicker´s line 14m & 5m table´s
- street rail 8m 
- straight T-box 5m
- quatter & step up kicker 8m
- loop T-box 6m
- double kink rail 3x2x3m
- hokejka 4x2m (new!!!)
- bránka 4+2m
- C T-box 
- canon 2,5m
- corner s wrr rúrou 5m
- barrel bonk
- chill out zóna s grilom

Patrneri akcie:
Hlavný partneri: (Vysoké Tatry-Štrbské Pleso, K2sports.sk, sportrysy.sk)
Partneri akcie: (Oakley, Monster energy, K2 snowboarding, K2 Skis,Uvex)
Mediálny partneri: (Boardlife.sk, pome.sk, freeskier.sk, sewer.sk)

UPOZORNENIE:
Organizátor si vyhradzuje prednostné právo na zmenu pravidiel a priebehu konania akcie K2 Spring Session 2013.

Hlavný organizátor:

Ing.Tomáš Gríger
Popradskej brigády 744/18
05801 Poprad
tel. 0903 670 773
mail: tomas.griiger@gmail.com
facebook: Tomáš Gríger, K2 Snowpark Štrbské Pleso

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!