Pozvánka na K2 Spring Session 2015 na Štrbské Pleso
Pondelok 20. Apríla 2015
Autor: Boardlife

0 komentárov

Pozvánka na K2 Spring Session 2015 na Štrbské Pleso

K2 Spring Session na Štrbskom Plese oslávi tento rok svoje 7. narodeniny. Túto sezónu bude ale táto tradičná akcia trochu špecifická. Vďaka výdatnej snehovej nádielke na konci sezóny sa akcia uskutoční trochu neskôr než zvyčajne. Bude sa konať v sobotu 25. apríla 2015

Táto akcia je už povestnou rozlúčkou so sezónou, možnosťou stretnúť kamošov z celého Slovenska, skvele si zajazdiť v poslednom snowparku na Slovensku a rozlúčiť sa so zimnou sezónou. Pripravených bude množstvo jibbových prekážok rôzneho druhu a veľkosti a takisto jedna platforma so skokmi.

Akcia sa bude konať oficiálne len v sobotu, pričom na svahu bude hrať príjemná hudba, k dispozícií bude grill a spríjemňovať deň bude za mikrofónom dobré známy spíker Fejo z Banskej Bystrice. Počas dňa si budú môcť účastníci vyskúšať balance boardy rôznych parametrov a v prípade záujmu si ich aj hneď zakúpiť. Od rána t.j. 9.00 bude spustená lanovka a jazdiť sa bude formou „Jam Session“. Na konci dňa sa uskutoční „jib best trik“.

Registrácia:
Registrácia bude prebiehať v priestoroch terasy reštaurácie Slalom na označenom mieste v sobotu od 8.30. Poplatok za registráciu je 5€, tento poplatok sa bude platiť jednorázovo, pričom každému registrovanému účastníkovi vzniká možnosť kúpy zľavneného skipasu v hodnote 7€ na jeden deň. K registrácií dostane každý účastník energy drink, vstup na afterku zadarmo a lístok na tombolu. Jazdenie v parku počas celého víkendu je na vlastné riziko bez možnosti vymáhania finančného alebo iného odškodnenia.

Ubytovanie:
Tak ako aj po milulé minulý rok, ubytovanie je primárne rezervované v turistickej ubytovni Hospodka. Kapacita je približne 70-80 miest, toto ubytko je z dostupných ubytovacích destinácií najbližšie k snowparku. Ďalšou alternatívou na ubytovanie je penzión Litvor, ktorý sa nachádza pri malom Štrbskom Plese neďaleko hotela Baník.
SHB - turistická ubytovňa „Hospodka“: cena na jednu noc 16€, kontakt: ubytovanie@shb.sk alebo 0905 214 033, www.shb.sk
Penzion Litvor: cena na jednu noc je 13€, kontakt: litvor@litvor.sk alebo 0902 891 411, www.litvor.sk
*pri rezervácií je nutné spomenúť že sa jedná o ubytovanie v rámci K2 Spring Session, aby bola zľava platná !!!

Afterpárty sa uskutoční ako po minulé roky v Disco bar and restaurant Plesnivec. Hrať pre vas bude DJ Jimi Pacak a čaka na vás aj vystúpenie zabijakov z LM, ktorými nieje nikto iný ako LNJH.

Partneri akcie:
Športrysy Poprad (www.sportrysy.sk), Points.sk ( www.k2sports.sk ), K2 snowboarding, K2 Skis, , One Enegry Drink, Boardlife.sk, Mizu, Studio BLP, Boardmag.cz, Plesnivec bar&disco, Litvor, www.vt.sk

UPOZORNENIE:
Organizátor si vyhradzuje prednostné právo na zmenu pravidiel a priebehu konania akcie K2 Spring Session 2014

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: strbske pleso k2 spring session tatry

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!