Pozvánka na K2 Spring Session na Štrbské Pleso
Piatok 28. Marca 2014
Autor: lentila

0 komentárov

Pozvánka na K2 Spring Session na Štrbské Pleso

Zima počas tejto sezóny nie a nie prísť no aj napriek tomu sa 6 – ročná história K2 Spring Session rušiť nebude. Síce o čosi skôr, ako po minulé roky ale stále najdlhšie žijúci snowpark na Slovensku bude posledný marcový víkend 29.3. – 30.3.2014 kolonizovaný celou snowboardovou komunitou.

K2 Spring Session býva každoročne akousi rozlúčkou so sezónou, práve vďaka tomu patrí k najnavštevovanejším freestyle akciám vôbec. Tento rok určite nebude výnimkou. Každopádne o K2 Spring Session veľmi veľa rozprávať netreba – za tých 5 rokov ju každý aspoň raz určite zažil a určite to neoľutoval, je to asi najlepšia príležitosť ako stretnúť rozlietaných kamošov z celého Slovenska, užiť si jarné jazdenie v snowparku, poprípade len relaxovať a chytiť nejaký bronzík a večer zaklincovať afterkou v dobre známom klube Plesnivec.

Počas soboty bude na svahu hrať hudba a za majkom bude ako minulý rok dobre známy „fella“ Fejo z Banskej Bystrice. K dispozícií bude samozrejme grill, klobásky a najmä pre jibberov  možnosť vyskúšať balance boardy. Od rána bude jazdenie prebiehať formou „Jam Session“ a na konci sa vyhodnotí formou „Riders choice“, top shreder a top shrederka. Aby naprázdno neobišli ani ostatní, pre účastníkov bude pripravená tombola a vyžrebovaných bude minimálne 10 ľudí, ktorí si odnesú vecné ceny.

Registrácia:

Registrácia bude prebiehať v sobotu 29.3.2014 od 8:30hod. v priestoroch terasy reštaurácie Slalom pod parkom na označenom mieste. Poplatok za registráciu je 5 €, tento poplatok sa bude platiť jednorázovo, pričom každému registrovanému účastníkovi vzniká možnosť kúpy zľavneného skipasu v hodnote 15 € na dva dni t.j. sobota aj nedeľa!!! Jednodňový  skipass do snowparku bude stáť 10 €. K registrácií dostane každý účastník energy drink, vstup na afterku zadarmo a samozrejme možnosť zúčastniť sa tomboly resp. možnosť získať balík vecných cien ako top shreder/shrederka. Len pre pripomenutie, jazdenie v parku počas celého víkendu je na vlastné riziko bez možnosti vymáhania finančného alebo iného odškodnenia.

Ubytovanie:

Ubytovanie je primárne rezervované v turistickej ubytovni Hospodka. Kapacita je približne 70-80 miest, toto ubytko je z dostupných ubytovacích destinácií najbližšie k zjazdovke a teda kto chce bývať blízko musí sa s bookovaním trochu poponáhľať. Ďalšou alternatívou na ubytovanie je penzión Litvor, ktorý sa nachádza pri malom štrbskom plese neďaleko hotela Baník.

SHB - turistická ubytovňa „Hospodka“ : cena na jednu noc 15 €, na dve noci 28 € rezervacie na : ubytovanie@shb.sk alebo 0905 214 033 , www.shb.sk

Penzion Litvor : cena na jednu noc 15 €, na dve noci 25 € rezervacie najlepsie mailom na litvor@litvor.sk alebo tell. 0902 891 411 , www.litvor.sk

*pri rezervácií je nutné spomenúť že sa jedná o ubytovanie v rámci K2 Spring Session, aby bola zľava platná !!!

Partneri akcie

Športrysy Poprad (www.sportrysy.sk), Points.sk (www.k2sports.sk), K2 snowboarding, K2 Skis, Uvex, One Enegry Drink, Boardlife.sk, Boardmag.cz, Plesnivec bar&disco

Organizátor si vyhradzuje prednostné právo na zmenu pravidiel a priebehu konania akcie K2 Spring Session 2014

Organizátoris:

Marek Rolko, t.c: 0944 662 118, email: rolkoma@gmail.com

Róbert Kičin, t.c 0948 468 747, email: robert.kicin@

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!