Pondelok 10. Októbra 2011
Autor: Boardlife

0 komentárov

Pozvánka na Kaunertal opening 2011

Ďalší opening ľadovca je na programe už na nadchádzajúci víkend. Kaunertal Opening sa uskutoční od 14. do 16. októbra 2011. Kaunertal otvára svoje brány pre všetkých jazduchtivých už po 26. krát.

Aký by to bol opening, bez oficiálnych akcií. Takže tešiť sa môžete na – Big Park mini shred Pro Contest. Uvidíte jazdiť skvelých riderov, ktorí zabojujú o celkových 7.000 $. Kto s bojí veľkých skokov, tak pre neho je pripravený mini shred contest pre amatérov. Ak sa chcete zúčastniť pro contestu, musia vás nominovať vaši manažéri, alebo môžete získať jednu z divokých kariet. Stačí do utorka dať na facebook stenu profilu SnowparkKaunertal svoju fotku a ak získate najviac likov, tak získate aj divokú kartu.

Samozrejmosťou je aj snowpark, ktorý bude k dispozícii každému. Snowpark bude pripravený a vyšejpovaný tak ako sa patrí. K dispozícii je niekoľko zábavných jibov, medium lajna kde nájdete malé kickre a klasické prekážky. (downrail, doublekink rail, kinkbox) Počas konania KTO budú k dispozícii aj ďalšie dva kickre.

V piatok 14.10. prebehne od 9:00 do 11:00 jibová Rail session pred reštikou Weißsee. Okrem nej na ľadovci prebehne aj známa akcia s názvom K2 pop this o najvyššie Ollie. K ďalšej samozrejmosti na openingoch patria aj test centrá. Nebudú chýbať ani na KTO a otestovať môžete produkty od vyše 50tich značiek. A čo vás ešte čaká na KTO 2011? Samozrejme hudba, koncerty a videá. Z repovej scény sa vám predstavia IBK Tribe, Nosliw, Afrob, D-Flame, Dj Dynamite a indie zastúpi Bilderbuch. Z videí si pozriete The Reality od Mog Production, alebo pirátsky Bottom Line.  

Program, ako aj ďalšie infošky sa dozviete na stránke Kaunertal snowparku.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!