Piatok 11. Marca 2011
Autor: Kristián

0 komentárov

Pozvánka na kurz učiteľov snowboardingu II. stupňa Slovenskej Snowboardovej Akadémie

Po úspešnom prvom kurze Slovenskej Snowboardovej Akadémie, ktorého sa zúčastnilo vyše 23 jazdcov, si pre vás SSA pripravila ďalší. Tentoraz sa bude jednať o kurz učiteľov snowboardingu II. kvalifikačného stupňa. Kto si chce zvýšiť svoju kvalifikáciu (a aj plat) a naučiť sa niečo nové, tak pre neho je určený kurz II. stupňa. Oba kurzy sa začínajú 19. marca v stredisku Jasná. II. stupeň pokračuje až do 28. marca 2011.

II. stupeň 330 €, resp. 240 iba kurzovné, bez skipasu a ubytka.

Pozn. Cena kurzu zahŕňa kurzovné (praktickú a teoretickú výuku, kompletné študijné materiály, poplatky za testy a skúšky, poplatky za vystavenie preukazu a licencie učiteľa snowboardingu II. kvalifikačného stupňa 9-dňový skipas v stredisku Jasná Nízke Tatry.

Podmienky účasti:

Vek minimálne 18 rokov, dobré jazdecké zručnosti a ovládanie techniky jazdy na snowboarde, prax s učním a samozrejme I. stupeň.

Ubytovanie a strava: 

Ubytovanie je zabezpečené v bungalovoch Lucky - www.jasnabungalovy.sk – v Jasnej. Ubytovanie nie je povinné, kto nemá záujem o nami sprostredkované ubytovanie, môže si ho dohodnúť individuálne, pričom zaplatí len cenu kurzu a skipas! Strava sa vybavuje individuálne na mieste. Možnosť doobjednať polopenziu a plnú penziu pri ubytovaní. 

Prihlasovanie:

Prihlásením do kurzu sa považuje doručenie záväznej prihlášky prihláška pre II. stupeň) e-mailom na dole uvedenú adresu, spolu uhradením poplatku do 14.marca 2011. Záujemcovia, ktorí pošlú prihlášku, ale nezrealizujú úhradu do začatia kurzu budú evidovaní ako nezáväzne prihlásení, ą pri úhrade poplatku na mieste v hotovosti im bude účtovaný príplatok 15€. V prípade prekročenia kapacitných možností má organizátor právo takýchto záujemcov na kurz neprijať.

Platobné podmienky:

Platbu je možné zrealizovať prevodným príkazom alebo vkladom v Tatrabanke, na účet Slovenskej Snowboardovej Akadémie. Platba poštovou poukážkou nie je možná! Číslo účtu: 2627715973/1100 - Variabilný symbol: Váš dátum narodenia v tvare ddmmrrrr (napr. 05081977) Konštantný symbol: 0308.

Cena kurzu II. stupňa bez ubytovania a skipasu: 240€
Cena kurzu II. stupňa + ubytovanie + skipas: 420€

Storno podmienky:

Do 1. marca 2011 stornovanie prihlášky bez storno poplatkov. Do 10. marca 2011 je storno poplatok 30% zo zaplatenej ceny kurzu. Do 19. marca 2011 je storno poplatok 80% zo zaplatenej ceny kurzu. Potrebné vybavenie: Kompletná snowboardová výstroj, vhodné snowboardové oblečenie a doplnky (rukavice a okuliare), osobné doklady, vreckové, písacie potreby.

Zasielanie prihlášok: E-mailom: info@snowboarding.sk (Predmet: Prihláška) Informácie: 0903 205 206

Zverte sa do rúk odborníkom, a nie experimentátorom. Slovenská Snowboardová Akadémia je držiteľom akreditácie učiteľ snowboardingu I. až III. kvalifikačného stupňa, vydanej Ministerstvom školstva Slovenskej republiky. Kurzy organizuje vyše 10 rokov. Viac info na: www.snowboarding.sk

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!