Nedeľa 13. Novembra 2011
Autor: Boardlife

0 komentárov

Pozvánka na kurz učiteľov snowboaridngu I. triedy

Isto dobre viete, že sa pomaly blíži zima. K zime okrem snehu, jazdenia a zábavy patrí kurz inštruktorov snowboardingu I. triedy organizovaný Slovenskou Snowboardovou Akadémiou (SSA). Kurz je určený pre ľudí, čo chcú získať licenciu učiteľa, ale aj pre tých, čo si chcú zlepšiť svoje jazdenie.

Preto vás pozývame na kurz učiteľov snowboaridngu I. triedy, ktorý sa koná pod záštitou Slovenskej Snowboardovej Akadémie (SSA), držiteľom akreditácie učiteľ snowboardingu I. až III. kvalifikačného stupňa, vydanej Ministerstvom školstva Slovenskej republiky. Kurz sa koná od 3. do 10. decembra 2011, miesto konania je stredisko Jasná – Nízke Tatry.

CENA KURZU: 279€

(Pozn. Cena kurzu zahŕňa kurzovné (praktickú a teoretickú výuku, kompletné študijné materiály, poplatky za testy a skúšky, poplatky za vystavenie preukazu a licencie učiteľa snowboardingu I. kvalifikačného stupňa) a 7-dňový skipas v stredisku Jasná Nízke Tatry.)

PODMIENKY ÚČASTI:

Vek minimálne 18 rokov, dobré jazdecké zručnosti a ovládanie techniky jazdy na snowboarde. Kurzu sa môžu zúčastniť aj záujemcovia, ktorí dovŕšili 16 rokov. Takýmto záujemcom bude v prípade úspešného absolvovania záverečných skúšok preukaz vydaný až po dovŕšení 18 rokov.

UBYTOVANIE A STRAVA:

Ubytovanie je zabezpečené v hoteli Liptov v dvojposteľových izbách so samostatným sociálnym zariadením. Viac info o hoteli na www.hotel-liptov.com

Ubytovanie nie je povinné, kto nemá záujem o nami sprostredkované ubytovanie, môže si ho dohodnúť individuálne, pričom zaplatí len cenu kurzu a skipas tj. 279€!
Ubytovanie na 7 dní s polpenziou:  98€
Ubytovanie na 7 dní s plnou penziou: 119€

SPÔSOB PRIHLÁSENIA:

Prihlásením do kurzu sa považuje doručenie záväznej prihlášky e-mailom na dole uvedenú adresu, spolu uhradením poplatku do 25. novembra 2011 (po tomto termíne je možné prihlásenie BEZ PRÍPLATKU do 2.12. alebo na mieste). Záujemcovia, ktorí pošlú prihlášku, ale nezrealizujú úhradu do začatia kurzu budú evidovaní ako nezáväzne prihlásení, ą pri úhrade poplatku na mieste v hotovosti im bude účtovaný príplatok 15€. V prípade prekročenia kapacitných možností má organizátor právo takýchto záujemcov neprijať

PLATOBNÉ PODMIENKY:

Platbu je možné zrealizovať prevodným príkazom alebo vkladom v Tatrabanke, na účet Slovenskej Snowboardovej Akadémie. Platba poštovou poukážkou nie je možná!

Číslo účtu: 2627715973/1100

Cena kurzu: 230€

Cena kurzu + skipas: 279€

Cena kurzu + skipas + ubytovanie s polpenziou: 377€

Cena kurzu + skipas + ubytovanie s plnou penziou: 398€

STORNO PODMIENKY:

Do 25.novembra 2011 stornovanie prihlášky bez storno poplatkov.
Od 25.novembra 2011 je storno poplatok 50% zo zaplatenej ceny kurzu.

POTREBNÉ VYBAVENIE:

Kompletná snowboardová výstroj, vhodné snowboardové oblečenie a doplnky (rukavice a okuliare), osobné doklady, vreckové, písacie potreby.

ZASIELANIE PRIHLÁŠOK

Emailom: info@snowboarding.sk (Predmet: Prihláška)
Informácie: 0903 205 206

POZVÁNKA TU:

PRIHLÁŠKA TU: 

V prípade, že nebudú vhodné snehové podmienky pre uskutočnenie kurzu podľa pôvodných podmienok do 28.novembra 2011, si SSA ako organizátor vyhradzuje právo kurz preložiť, resp. zrušiť. V prípade preloženia kurzu oznámime záväzne prihláseným záujemcom zmenu miesta, termínu alebo zrušenie kurzu emailom (prípadne telefonicky) a budeme ich zároveň žiadať o potvrdenie účasti v zmenenom termíne. V prípade zrušenia kurzu bude záväzne prihláseným záujemcom vrátená celková cena kurzu. 

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!