Pozvánka na netradičné snow/wake preteky do Poľska
Štvrtok 07. Februára 2019
Autor: Boardlife

0 komentárov

Pozvánka na netradičné snow/wake preteky do Poľska

Susedia v Poľsku majú zase niečo špeciálne. Akciu SnowFest už z minulých ročníkov poznáme. Kombinuje sa tu jazdenie na snowboarde a hudobný festival v stredisku Szczyrk. Tentoraz ale organizátori vymysleli ďalšiu špecialitku. Snow & Wake.

Že čo?? Áno, do poľského Szczyrku 8. a 9. februára 2019 prídu najlepší snowboarderi, weakeboarderi a freeskieri, aby si zajazdili v špeciálnom snowparku v ktorom bude wakeboardový vlek. V parku nebudú chýbať skokové, ale aj jibové prekážky, na ktoré sa budú jazdci spúšťať pomocou vleku. Zaujímavé. A zaujímavé sú aj prize money v hodnote 7.000PLN (1633,19€) + GoPro 7 rozdelené podľa umiestnenia.

Čo sa týka festivalu a hudby, tak aj tu je zopár zaujímavých mien. GHOSTFACE KILLAH, BOOKA SHADE, WILKINSON, CATZ N DOGZ, FRICTION, ALIX PEREZ, CALYX & TEEBEE, GRUBSON, ŁĄKI ŁAN a ďalší.

Viac iinformácií nájdete na www.snowfest.pl

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: snowfest polsko preteky

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!