Pozvánka na otvorenie K2 snowparku na Štrbskom Plese
Streda 04. Januára 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

Pozvánka na otvorenie K2 snowparku na Štrbskom Plese

6. januára 2017 sa otvoria brány K2 Snowparku na Štrbskom Plese. Preto vás pozývame na oficiálne otvorenie. Tak ako aj po iné roky bude prebiehať voľné jazdenie sprevádzané príjemnou atmosférou.

SETUP: Funboxový skok v sérke s Kickrom
Dve jibbové lajny, dá sa jazdiť z jednej do druhej, nájdete v nich prekážky ako Bojler 7m, Rail 7m, Lomený box 4,5+4,5m, Hokejka 5m, Ropovod 2,5+2,5m, C box 5m, a pár ďalších bedničiek a railikov.

PARKOVÝ LÍSTOK: Parkový lístok je na registráciu tak, ako to bolo aj minulý rok. Pre zaregistrovanie sa pošlite email na rolkoma@gmail.com s vašimi udajmi: MENO, PRIEZVISKO, DÁTUM NARODENIA, MESTO/OBEC.Vždy aspoň 1 deň pred príchodom. Registrácia je jednorázová, to znamená, že ak už ste raz zaregistrovaný, stačí prísť do INFOCETNRA v stredisku, kde Vám po overení identity bude predaný parkový lístok.

Cena lístku je 7 euro na 3 hodiny. Lístok platí iba na malú pomu, ktorá je pozdĺž parku na zjazdovke turistická.
zadarmoZADARMO a začína o 22:00 v Discobare Plesnivec, ktorý je do desiatej hodiny aj reštauráciou. O zábavu sa postará DJ Joži, ktorý už veľmi dobre vie, čo radi počúvate.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: tmr strbske pleso

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!