Pozvánka na Party in da Park 2015
Piatok 27. Februára 2015
Autor: Boardlife

0 komentárov

Pozvánka na Party in da Park 2015

DJ Daniel Chrapa & Čo - Pele pre vás pripravili aj tento rok akciu Party in da Park. Je to akcia, kde nejde o žiadne hrotenie a súťaženie, ale o to, čo najlepšie si užiť jazdenie s kamošmi v jednom z najlepších parkov na Slovensku. O čo sa snažíme? V prvom rade zabezpečiť kvalitnú zábavu, nie len pre snowboardistu a freeskiera, ale aj pre nelyžiara v podobe rôznych zimných súťaží priamo na svahu za vecné ceny, a tak isto nesmie chýbať: bar, bufet, (chill zóna ), hudobný stage s kvalitným zvukom po celom kopci na celý deň. 3 djs: Blaster, Rore, Daniel CHrapa a 2 speakers: Daniel CHrapa - Feyo.

Jazdenie je voľné ako každý rok počas celého dňa, budú ale vybratí najsnaživejší jazdci, ktorých odmeníme vecnými cenami (Bluff ,Rivel board shop, Čo-pele, Hodinarstvo - zlatníctvo Horná 10, Banská Bystrica) novinkou tohto roka je Cash For Trick, pôjde o speakerom vyhlásenú prekážku počas dňa, kde sa minimálne 3-4 úspešným jazdcom odovzdá "cash" priamo do ruky hneď po predvedení "naj" triku na určenej prekážke.

Večer sa môžete tešiť na After Party v podniku Stodola a to od 21:00 hod. Roztočia to aj chalani z KROK SPET (HIP-HOP) a Slodo (HIP-HOP). Vstup: Free

Akciu podporili: Park snow Donovaly, riders park, Hotel Galileo Donovaly, La Danza music a light service, Boardlife, Fresh Bar, Rivel boarshop, Stodola, Bluff, no a čo, Hodinarstvo - zlatníctvo horná 10, Banská Bystrica

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: donovaly riders park party in da park

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!