Pozvánka na premietanie slovenského surf filmu - The Right Place - Sao Miguel
Utorok 26. Apríla 2016
Autor: Boardlife

0 komentárov

Pozvánka na premietanie slovenského surf filmu - The Right Place - Sao Miguel

Pozývame vás na premietanie víťazného filmu z festivalu Hory a mesto 2016 (cena pre začínajúceho filmára) - The Right Place-Sao Miguel, ktorý vznikol na jednom z ostrovov Azorského súostrovia, konkrétne na ostrove Sao Miguel.

The Right Place - São Miguel. Ide o druhý slovenský surfový dokument z produkcie (Jakub Šipoš, Michal Csáder). Tentokrát sa chalani vybrali objavovať hlavný ostrov Azorského súostrovia São Miguel. Film zachytáva atmosféru tohto večne zeleného ostrova, miestnu kultúru, lokálnych surferov, nádherné opustené vlny a ponúka pohľad na alternatívu k dnešnému uponáhľanému životu.

Premietanie sa uskutoční 28. apríla, v priestoroch Tanečného divadla Ifjú Szivek, na Mostovej 8 (oproti Redute). Začiatok o 19:00. Po premietaní sa uskutoční malá vernisáž fotografii z Azorov, ktoré si bude možné v prípade záujmu zakúpiť. Vstupné bude dobrovoľné a celý výťažok bude použitý na financovanie daľšieho projektu zo série The Right Place.

Premietanie bude spojené s malou vernisážou fotografii z Azorov od Michala Csádera a Jakuba Šipoša, ktoré si bude možné, v prípade záujmu, zakúpiť . Vstupné bude dobrovoľné a celý výťažok bude použitý na ďalší projekt zo série The Right Place. Príďte sa pozrieť a podporiť pekné veci. Tešíme sa na vás!

Kde? Tanečné divadlo Ifjú Szivek, Mostová 8, Bratislava
Kedy? Štvrtok 28.4.2016 o 19:00

P.S.: Kapacita je obmedzená, ale v prípade väčšej návštevnosti premietneme dvakrát.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: pozvanka video surf

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!