Štvrtok 16. Februára 2012
Autor: Boardlife

0 komentárov

Pozvánka na Quiksilver Snow Jam 2012

Špindlerův Mlýn - Quiksilver Snowjam je aj tento rok akciou, ktorú by si nemal nikto nechať ujsť. Vrcholný snowboardový pretek zimnej sezóny sa pôjde v dňoch 9. - 10. marca a jeho dejiskom bude znova najznámejšie české stredisko Špindlerův Mlýn.

Súťažiť sa bude v novej olympijskej disciplíne Slopestyle na unikátnej trati, ktorej súčasťou bude U-rampa (Halfpipe), zábradlie so schodmi a veľký skok (Big Air). Tohto preteku svetového pohára TTR sa pravidelne účastnia ako zahraniční snowboardoví profíci, tak aj kompletná česká špička. Na Quiksilver Snowjame sa samozrejme objaví aj Martin Černík, a to opäť vo svojej tradičnej dvojúlohe jazdca a spoluorganizátora akcie. 

„Letos slavím svoji 20. snowboardovou sezónu a už se těším, jak si na Snowjamu zajezdím. Věřím, že šestý ročník bude zase super, sněhové podmínky jsou letos ve Špindlu naprosto dokonalé. Špičkový slopestylový závod přes den, večerní show Nutcase Best Trick, k tomu pořádná muzika a mejdan. Návštěvníci se rozhodně nudit nebudou!“, hovorí Martin. 

Áno, Quiksilver Snowjam nie je jen o snowboardingu, ale aj o kvalitnom hudobnom programe. Na vonkajšom stage si po minuloročnom úspechu zopakujú svoj koncert Sunshine, ktorí zahrajú pecky z novej platne Karmageddon, na afterparties nebudú chýbať DJs Bounce Bounce, Ladida, Bidlo, Robot, Jorgos a Friky. Aktuálne informácie sledujte na internetových stránkach www.snowjam.cz, alebo na FB akcie.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!