Pozvánka na Snowstars freestyle weekend na ľadovci Stubai
Nedeľa 23. Septembra 2018
Autor: Boardlife

0 komentárov

Pozvánka na Snowstars freestyle weekend na ľadovci Stubai

Všetkých pozývame na náš jesenný Snowstars freestyle weekend na ľadovci Stubai v Rakúsku. Našu Snowstars základňu sme premiestnili na ľadovec Stubai, kam sme sa presťahovali pred tromi rokmi do krásneho údolia Stubaital. Na ľadovci Stubai sú každoročne ideálne podmienky pre tvoj progres, keďže tu nájdeš snowpark v top stave pre každý level jazdenia. Svoj jesenný progres môžeš naštartovať v menšom parku a keď budeš cítiť svoje triky pod kotrolou, pod dohladom skúsených freestyle trénerov Romana Dlauhého a Mareka Hliničana môžeš ísť svoje triky skúsiť do väčšieho parku.

Aj tento rok sme veľmi radi, že môžme spolupracovať s legendou Česko-slovenského freestyle snowboardingu Romanom Dlauhým. Roman je skúsený jazdec a freestyle coach a veľmi rád ti pomôže v tvojom progrese a učení sa nových trikov, ktoré ti bude vedieť nielen vysvetliť ale aj ukázať. Aby si sa inšpiroval jeho jazdením istotne si pozri jeho našlapaný  videopart z filmu Never too late:

Počas Snowstars freestyle weekendu ti s tvojím progresom a jazdením bude pomáhať aj Slovenská snowboardová legenda Marek Hliničan. Marek je dlhoročne na scéne freestyle snowboardingu, je to tréner našej najlepšej freestyle snowboardistky Klaudie Medlovej a určite ťa bude vedieť motivovať a nakopnúť tým správnym smerom! Marek je taktiež trénerom Slovenskej freestyle reprezentácie a je to výborný freestyle jazdec, ktorý snowboardingom žije naplno!

Videá z našich predchádzajúcich kempov si môžeš pozrieť tu:
 

https://www.youtube.com/watch?v=zOiTjC_femQ&t=2s

https://www.youtube.com/watch?v=PRaaoGppGcI&t=1s

https://www.youtube.com/watch?v=O9zmUASb3vs

Tento rok sa môžeš tešiť na namakané sprievodné aktivity ako napríklad lekcia Jogy pod vedením Maťky Molnárovej v Innsbrucku. Maťka sa venovala freestyle snowboardingu 10 rokov, bola tiež reprezentantkou SR a sponzorovanou rajderkou. Preto presne vie, čo tvoje telo po jazdení potrebuje a lekcia Jogy bude ušitá presne pre potreby freestyle snowboardingu.

V sobotu po jazdení sa tiež môžeš tešiť do krásneho aquaparku StuBay. Plávanie a výrivky sú presne to, čo tvoje telo po jazdení v parku potrebuje, preto sme sa rozhodli dopriať ti tento luxus. Info a fotky z aquaparku si pozri tu: https://www.stubay.at/

V nedeľu sa môžeš tešiť na súťaže v parku o vecné ceny od našich sponzorov a partnerov, ktorými sú webshop misfit.cz a tiež namakaná značka Horsefeathers clothing.

Všetky info o parku na ľadovci Stubai si môžeš pozrieť na tomto linku:

https://www.stubaier-gletscher.com/aktivitaet/snowpark/

Cena Snowstars freestyle weekendu je 150 €.

V cene je zahrnutý coaching, video a foto materiál z kempu,ceny od sponzorov a partnerov, večerná joga lekcia s Maťkou v Innsbrucku, kúpanie v krásnom aquaparku Stubay a tiež vecné ceny od našich sponzorov a partnerov.

Cena kempu nazahŕňa ubytovanie a Skipass. Ceny lístkov na ľadovci Stubai nájdeš tu: Skipass

 Deti do 10 rokov majú skipas zadarmo!

Ubytovanie na kemp je zabezpečené v krásnych apartmánoch Kirchplatz.

Všetky info o ubytovaní aj s mapou nájdeš tu:

http://www.booking.com/hotel/at/appartements-Kirchplatz

Svoj apartmán si zabezpeč čím skôr, pretože cena 25 € na noc je veľmi atraktívna a izby sa rýchlo míňajú. Apartmány sa rezervujú priamo cez stránku booking.com

Doprava na kemp sa zabezpečuje individuálne.

Zo Slovenska pôjde veľká dodávka, preto ak máš záujem o spolujazdu napíš mail na molnarova@snowstars.sk.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: stubai snowstar kemp

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!