Pozvánka na Spring session 2019 - Štrbské Pleso
Utorok 09. Apríla 2019
Autor: Boardlife

0 komentárov

Pozvánka na Spring session 2019 - Štrbské Pleso

Jar je už tu a s ňou aj ďalšia Spring session 2019. Tá prebehne na Štrbskom plese v sobotu 13.4.2019. Registrácia bude prebiehať v sobotu od 8:30 v priestoroch terasy reštaurácie Slalom pod parkom na označenom mieste.

Poplatok za registráciu je 5e, tento poplatok sa bude platiť jednorázovo, pričom každému registrovanému účastníkovi vzniká možnosť kúpy zľavneného skipasu za 9€ na veľkú pomu na jeden deň. K registrácií dostane každý účastník kupón na klobásu, pivo a vstup na afterku zadarmo. Len pre pripomenutie, jazdenie v parku počas celého víkendu je na vlastné riziko bez možnosti vymáhania finančného, alebo iného odškodnenia.

Neregistrovaní si budú môcť klobásu kúpiť za 2,5e ... pivečko bude po 1,5e ... Afterparty 3 eura na vstupe. After party: Afterparty začína o 22:00 v Disco Bar and Restaurant Plesnivec a bude mega našlapaná !!!

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: jasna strbske pleso tmr tatry lomnica

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!