Pozvánka na Stubai Premiere 2017
Utorok 12. Septembra 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

Pozvánka na Stubai Premiere 2017

Ľadovcové otváračky snowparkov pokračujú. Od 20. do 22. októbra prebehne otvorenie snowparku na rakúskom ľadovci Stubai. Snowpark Stubai Zoo bude určite perfektne pripravený, ohlásených je mnoho sprievodných akcií a kopec zábavy. Nebude chýbať ani testovanie produktov od viacerých značiek.

Quiksilver Go & Ride s Travis Rice

Kto by nepoznal Travisa Rice, legendárneho ridera, ktorý má za sebou viacero projektov ako The Art of Flight a The Fourth Phase. No a teraz máš šancu zajazdiť si s ním. Áno jazdenie s Travisom Rice na Stubai openingu. Viac info čoskoro.

Nikita for Girls who ride

Program na openingu je aj pre dievčatá. Zajazdite si s babami z Nikita teamu a keď vám to pôjde, môžete sa zúčastniť súťaže Cash for tricks.

Jib the Lib by Lib Tech

Príjemná jibovačka o vecné ceny určená pre každého vyznávača železa.

Okrem vyššie pomenutých súťaží a sprievodných akcií prebehnú Horsefeathers Elbows and Edges - s Tyler Chorlton, čo je kreatívna súťaž, prístupná každému. Moreboards After-Shred Hangout - taktiež qrilovačka a pohoda s Travis Rice.

Čo sa týka snowparku, očakávajte tri linie a to easy, medium a pro. Všetko pekne vyshapované, kreatívne a hlavne bezpečné. Veľké množstvo jibových a skokových prekážok.

Viac info o balíčkoch a programe na www.stubai-premiere.com

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: stubai opening

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!