Štvrtok 28. Apríla 2011
Autor: Kristián

0 komentárov

Pozvánka na Surf-trip party 7. mája

Pretože hranice našich krajín neomýva oceán, slávia naši kamaráti z Čiech surferské výročie pod pražským Vyšehradom, na brehu rieky Vltava v Žlutých láznich. Práve tu vsobotu 7. mája 2011 oslávi čeký surfový camp s najdlhšou tradíciou Surftrip, päť rokov existencie a surfovania na európskych spotoch a plážach Latinskej Ameriky.

Akcia začína za odlivu, chvíľku pred tým, ako sa zdvihne vietor a to už o 10. hod dopoludnia. Na programe je všetko, čo sa týka surfingu a pohody na pláži. O 12. hod odštartuje jazda na longboardoch smer Zbraslav a späť. Longborady pre všetkých sú zaistené, návrat z vychádzky sa doporučuje pred štvrtou hodinou. Na hladine Vltavy sa budete môcť celý deň previesť na surfoch a vyskúšať si ojedinelú vlnu za člnom. Po celý deň bude prebiehať turnaj v beach volleybale, pre dievčatá a chalanov sú pripravené súťaže nad a j pod tyčkou a na výhercov čakajú longboardy Custom, oblečenie Volcom, Jägermeister a funkčné náramky Proformace. Chvíľku pred zotmením prepukne Volcom fashion show a hneď po nej pravá surferská party powered by Jägermeister, na ktorej bude chýbať iba špliechanie oceánu. Od 18 hod zahrá kapela Los Chilakillerz (MEX) a hneď po nej DJs Robot a Akvamen.

BBQ, ľadovo namrazený Jägermaister, luxusné hostesky v surferskom štýle, narodeninové torty, prítomnosť najlepších českých surferov a zahraničných hostí je samozrejmosť. Vstupné na celý deň, vrátane večernej párty a programu je 100 Kč, pre účastníkov Surftrip akcií na Kostarike, alebo vo Francúzsku je vstupné polovičné. 20 Kč z každého lístku ide na www.cleanoceanaction.org. Viac info na www.surf-trip.cz

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!