Pondelok 21. Februára 2011
Autor: Kristián

0 komentárov

Pozvánka na Teenage Rampage Junior Snowboard Cup 2011 do Čiech

V sobotu 26. februára prebehnú u našich susedov v Čechách juniorské preteky. Tieto preteky sú určené pre všetkých jazdcov do 19 rokov a sú pod záštitou AČS. Celý deň sa pôjdu preteky jamovým systémom, aby si jazdci čo najviac zajazdili a mali príležitosť získať skúsenosti a užiť si perfektný deň na horách. Súťažiť sa bude v kategóriách Air a Jib a taktiež v skoku do nafukovacieho Big Air Bagu. Pre najmenších účastníkov budú pripravené sprievodné súťaže o hodnotné ceny.

Za zmienku určite stojí 40.000 Kč Prize Money a ceny od partnerov akcie v hodnote 60.000 Kč. Najviac pre najlepšieho a najviac progresívneho jazdca je pripravená špeciálna cena a to Surf Camp vo Francúzsku od Playground Travel.

Štartovné je 200 Kč a zahŕňa celodennú permanentku na vlek a ostatné atrakcie Heiparku (bobová dráha, snowtubing) Ďalej budú pre jazdcov nachystané energetické nápoje Mosnter, špeciality z grilu. Behom celého dňa bude v snowparku panovať priateľská atmosféra, ktorú podporí reggae kapela Bad Boys. Po pretekoch bude pod snowparkom prebiehať afterparty s projekciou snb filmov. Do pretekov sa môžete prihlásiť prostredníctvom stránky - www.oceanearth.cz.

Kategórie:

Chalani do 19 rokov
Chalani do 15 eokov
Baby do 19 rokov
Baby do 15 rokov
Chalani a baby do 11 rokov

Behom dňa budú v snowparku prebiehať happy hours, kedy budú mať všetci jazdci možnosť vyhrať hodnotné ceny v zábavných súťažiach. Celá akcia bude dobre mediálne zdokumentovaná a vytvorené fotky budú vidieť aj na www.boardlife.sk

Pre jazdcov a sprievod je možnosť ubytovania v hoteli Heipark za cenu 500Kč/os./noc., alebo zadarmo vo vlastnom spacáku v obecnom dome v Tošoviciach. V obecnom dome sú zrekonštruované spoločné sprchy, toalety a kuchyňa.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!