Pozvánka na Zuberskú Forštu vol. 5
Štvrtok 26. Februára 2015
Autor: Boardlife

0 komentárov

Pozvánka na Zuberskú Forštu vol. 5

Pozývame ťa na už šiesty ročník tohto snowboard/freeski big air podujatia v Zuberci. Tento rok sa to všetko uskutoční v lyžiarskom stredisku Milotín 28. februára 2015. Kategória snowboard je tento rok zaradená do SAS slovenského snowboardového pohára.

Pre jazdcov sú pripravené prize money 700 eur, vecné ceny a originálne Foršta trofeje :) Pre divákov jedinečnú atmosféru tohto podujatia, bohatú tombolu a pohostenie priamo pod skokom. O zábavu na svahu a komentovanie sa postará Dj Apko. O afterke ešte budeme informovať :)

Časový harmonogram:
9:00-11:00 registrácia(trening)
11:30 - 14:00 kvalifikácia
14:30 - 15:30 finále
16:00 vyhlásenie výsledkov

Info pre jazdcov: štartovné pre tento rok bude 13 eur. V štartovnom je lístok na vlek, ubčerstvenie, guláš, vstupné na afterku, čajík na svahu a energia :) Skok je ešte vo výstavbe, tak o parametroch Vás budeme informovať. Jazdci do 18 rokov musia pri registrácii predložiť písomný súhlas od rodičov a štartovať môžu len v prilbe a korytnačke. Registrácia a bližšie info na zuberskaforsta@gmail.com

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: zuberska forsta big air sas

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!