Pozvánka na Zuberskú Forštu vol.6, afterka s Hafner & Beyuz
Utorok 21. Februára 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

Pozvánka na Zuberskú Forštu vol.6, afterka s Hafner & Beyuz

Pozývame vás na siedmy ročník Big Air podujatia Zuberská Foršta vol.6., ktorá sa odjazdí 25. februára 2017 v stredisku Ski Janovky v Zuberci. Na príjemnom skoku si môžu zajazdiť snowboarderi aj freeskieri rôznych vekových kategórií. Pre jazdcov je pripravená skoková platforma s dvoma skokmi s dĺžkou table cca 10 a 6 metrov. V piatok je možnosť tréningu.

Zuberská Foršta je známa svojou pohodovou a rodinnou atmosférou, takže neváhajte a zúčastnite sa. Akcia začína v sobotu 25.2. od 9:00 tréningom. Účastníci sa môžu registrovať od 9:00 do 10:30, následne o 11:00 prebehne kvalifikácia. Formát pretekov bude oznámený na riders meetingu. Po skončení kvalifikácie je naplánovaná pauza na guláš a tombolu (prvá cena v tombole je nová foršta od snowbox.sk a ďalšie zaujímavé ceny). V poobedných hodinách sa odjazdí finále. Po vyhlásení víťazov je čas na oddych a okolo 21:00 začína afterparty v kultúrnom dome v Zuberci.

Súťažiaci mladší ako 18 rokov budú musieť mať od zodpovednej osoby podpísané potvrdenie o vylúčení zodpovednosti.

Foto a info o kickroch na Zuberskej Foršte vol.6

Afterparty sa bude taktiež niesť v príjemnej atmosfére. Do tanca vám zahrajú špeciálni hostia Hafner&Beyuz. Legendárna party, ktorú chceš zažiť. Ak by ti Haf s Beyuzom nestačili, doplnia ich Dj Littva, Dj Snowo a Dj Ero. Afteka sa začína okolo 21:00 v DK Zuberec.

Zuberská Foršta vol.6 je súčasťou SLA snowboardového pohára (druhé kolo), takže si jazdci odnesú body do rebríčka. Prize money na preteky sú 600€, registrácia 10€ (lístok na vlek, guláš, pitie v riders zóne, vstup na after party).

Program Zuberská Foršťa vol.6

9:00 – 10:30 registrácia
9:00 – 10:30 tréning
11:00 kvalifikácia
13:00 obed a tombola
14:30 finále
15:30 vyhlásenie výsledkov
21:00 afterparty - Haf & Beyuz, Dj Littva, Dj Snowo a Dj Ero.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!