Piatok 25. Novembra 2011
Autor: Boardlife
Foto-video: Boardlife
0 komentárov

Premiéra slovenského snowboardového filmu - TOUCH THE SNOW

V týchto dňoch vychádza nový slovenský snowboardový film od Peťa Čaju s názvom Touch The Snow, ktorého vydanie podporil Boardlife. Ako je zvykom, k novému filmu patrí aj poriadna premiéra.

Boardlife vás 26.11.2011 pozýva na videopremiéru filmu TOUCH THE SNOW do klubu U Očka v Bratislave. 

Okrem premiéry TOUCH THE SNOW sa môžete tešiť na modernú show HAFNER & BEYUZ LIVE, ktorí exkluzívne predstavia novinky z ich pripravovaného albumu. Celý večer skvele podporí aj DJ BEYUZ a DJ BABIKA.

Popri hudobnom programe je pre zúčastnených pripravená tombola o množstvo vecných cien od našich partnerov. Ceny do tomboly venovalo Blue Tomato – známy online obchod s množstvom známych značiek. Čaká vás komplet oblečko od Weastbeach a okuliare Dragon. Ďalej môžete získať lístky do Vysokých Tatier a do ich najmodernejších horských stredísk na Slovensku - Tatranská Lomnica a Štrbské Pleso. Tešiť sa taktiež môžete na ceny od Red Bull a Jägermeister.

Brány klubu U Očka sa otvárajú už od 20:00 a limitovanému množstvu najrýchlejších sa ujde aj welcome drink Jägermeister. Počas celého večera na vás okrem skvelého filmu, koncertu a party čakajú akciové drinky. Účasť prisľúbilo viacero jazdcov z videa, takže sa máme na čo tešiť. Vstup na party sú 4€.


O FILME „TOUCH THE SNOW“ Film sa začal natáčať v januári 2009, prevažne na Slovensku v Nízkych a Vysokých Tatrách a v okolí Bratislavy, Banskej Bystrice a Liptovského Mikuláša. Je z veľkej časti zameraný na street spoty, keďže snehové podmienky na backcountry to veľmi nedovoľovali. Okrem toho sa točilo aj v snowparkoch Donovaly, Plejsy, Štrbské pleso, Jasná a český Špindlerův Mlýn.


Riders: Petre Leder, Martin Dedinský, Peter Papp, Roman Röth, Maroš Petráš, Martin Horička, Ľudo Snovák, Milan Purdeš, Denis Nguyen, Patrik Paulínyi, Mišo Nehéz, Maťo Blaško, Maťo Dolník, Janko Tatarka, Matej Matys, Maťo Nedorolík, Tomáš Griger, Igor Macák, Marek Hliničan, Jakub Brziak, Martin Rybanský a Peter Čaja.

Takže ešte raz:

Čo? Premiéra slovenského snb videa Touch The Snow

Kedy? 26.11.2011 od 20:00

Kde? Klub U Očka, Karpatská ul. 3, Bratislava

Príď sa zabaviť a podpor slovenský snowboarding.


Zaujímavé čítanie o filme sme priniesli aj v týchto článkoch:

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!