Nedeľa 27. Novembra 2011
Autor: Boardlife
Foto-video: Lulla
0 komentárov

Premiéra Touch The Snow dopadla výborne!

V sobotu 26.novembra 2011 sa odpremiérovalo prvé, čisto snowboardové video s názvom Touch The Snow, ktoré natočil počas dvoch rokov Peťo Čaja. Boardlife.sk vydal TTS na DVD a zorganizoval videopremiéru. A ako bolo?

Ako bolo sa dozviete v pripravovanom reporte s mega nákladom fotiek od Lully. Teraz len v krátkosti. Do klubu U očka prišlo vyše 300 priaznivcov slovenského snowboardingu (žúriek) a niekoľko zahraničných kamošov. Bola to veľká žúrka!

Brány klubu sa otvorili o 20:00 a samotné video bolo pripravené na odpremiérovanie v troch sálach o 22:00. Po skvelej premiére prebehol koncert Hafa a Beyuza na ktorom sa objavili aj Škrupo a Zetuzeta. Chýbať nemohla ani tombola. Ďakujeme partnerom Vysoké Tatry - www.vt.sk, Blue Tomato - www.blue-tomato.com, Weastbeach - www.weastbeach.com, Dragon - www.dragonalliance.com, Jägermeister - www.facebook.com/jagermeister.sk, Red Bull - www.redbull.sk ktorí prispeli skvelými cenami. Bolo ich vyše dvadsať. A taktiež ďakujeme všetkým, čo nám s premiérou pomáhali.

Ceny z tomboly odovzdané a mohlo sa ísť na žúrovanie. Do tanca hrali Beyuz a DJ Bábika. Jägermeister tiekol potokom a takisto aj iné kvapaliny. Žúrovalo sa do ranných hodín. Ďakujeme všetkým, čo ste prišli, ďakujeme partnerom za podporu a sme radi, že sme stáli pri vzniku prvého čisto snowboardového slovenského videa Touch The Snow by Peťo Čaja.

Report už čoskoro a takisto aj informácie o tom, kde si budete môcť DVD kúpiť za super cenu, iba 5€. Podporte slovenský snowboarding aj Peťa Čaju, aby sa mu podarilo natočiť čoskoro aj ďalšie video.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!