Prichádza husté sneženie, má napadnúť až 138cm
Utorok 05. Novembra 2019
Autor: Boardlife

0 komentárov

Prichádza husté sneženie, má napadnúť až 138cm

Skvelá správa z hôr. No bohužiaľ len z tých mimoslovenských. Našťastie však nie ďaleko. V Alpách tieto dni očakávajú snehovú nádielku až do výšky 138cm za 6 dní. Najviac zrážok by malo padnúť v rakúskych a švajčiarskych Alpách.

Napríklad na rakúskom ľadovci Mölltaler by v priebehu šiestich dní malo napadnúť vyše 138cm čerstvého snehu. Snehové zrážky sa očakávajú dnes 5.11. a ešte výdatnejšie, skoro až meter v piatok 8.11.2019. Podobne sú na tom aj viaceré rakúske a švajčiarske strediská.

Trojdňový skipas na Mölltaler výde momentálne pre dospelého len 120€, takže sa máme na čo tešiť. Tešiť sa môžu aj majitelia Gopassov, keďže si svoje karty môžu nabiť z pohodlia domova.

Aktuálne fotky zo sneženia a snehovej nádielky nájdeme aj na facebook stránke rakúskeho ľadovca Hintertux.

Čo sa týka slovenských stredísk a hôr, u nás stále pretrváva pomerne teplé počasie a očakáva sa výskyt zrážok, len vo forme dažďa. Budeme pozorne sledovať predpovede a očakávať skorý príchod zimy aj so snehovými zrážkami.

Zdroj obrázkov a informácií Wepowder.com

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: sneženie sneh

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!