Utorok 15. Februára 2011
Autor: Kristián

0 komentárov

Príď si zaskákať do Big Air Bagu vo Vrátnej + čitateľská súťaž predĺžená

To, že tréningové možnosti pre našich snowboardistov sú na Slovensku biedne, tak to všetko vieme. Jedno z mála možností, ako si natrénovať skok a nedolámať sa pri tom, je skok do „vankúša“. Preto si www.Boardlife.sk v spolupráci so strediskom Vrátna a Big Air Bagom prichystal čitateľskú súťaž. V súťaži môžete vyhrať 5 denných skipasov do strediska Vrátna. Okrem toho si môžete v termíne od 1.2. do 12.2.2011 a aj v termíne od 20.2. do 5.3. 2011 v stredisku Vrátna zaskákať do Big Air Bagu.

Stredisko Vrátna Free Time Zone leží v nadmorskej výške od 600-1709 mnm a nájdete ho 30km od Žiliny. Na vrchol vás vyvezie 12 vlekov a 2 lanovky. Celková maximálna prepravná kapacita je 10 850 os/h. Zajazdiť si môžete na 17km zjazdoviek. Vrátna je dobre známa svojimi freeride zónami, ktoré sú často vyhľadávané. Pre všetkých, ktorí milujú neupravené terény - freeride zóny - odporúčame lokalitu Chleb s množstvom freerideových zón a terénov, ktorým neodoláte! Vyvezte sa lanovkou Chleb do Snílovského sedla o odštartujte to na Veľkom Kriváni, Stohu alebo Chlebe. Okrem toho stredisko ponúka množstvo športových, ale aj oddychových aktivít pre celú rodinu. www.vratna.sk

Big Air Bag je vzduchový vankúš s rozmermi 15x11m, do ktorého je dvomi pumpami permanentne vháňaný vzduch. Ten sa po dopade do vankúša v pomere k zaťaženiu z vankúša vytlačí, čím sa minimalizuje náraz. Big Air Bag je vhodný rovnako pre profesionálov pri trénovaní, alebo zdokonaľovaní trikov, pre úplných začiatočníkov, ako aj pre bežných ľudí, ktorí majú chuť na nezvyčajný adrenalínový zážitok. Výrobca garantuje absolútnu bezpečnosť pri dopade do “Bagu”. Atrakciu je možné používať 365 dní v roku, za každého počasia. Najčastejšie sa doň skáče na snowboardoch, lyžiach, BMX, horských bicykloch, skateboardoch, in-line korčuliach, alebo kolobežkách a mountainboardoch. Firma Big Air Bag vznikla v Holandsku v roku 2004. Okrem Európy sa firma rozvíja aj za oceánom. Jej produkty sú predávané v USA, Čile, Kanade, Austrálii, na Novom Zélande, ale aj inde na svete.

Preto si www.boardlife.sk , Vrátna Free Time Zone a Big Air Bag pre vás pripravili súťaž o 5 lístkov do strediska Vrátna. Neváhajte a zapojte sa do čitateľskej súťaže. Na účasť v súťaži stačí vyplniť formulár a odpovedať na otázku. Potom si už len dobre zajazdiť vo Vrátnej a zaskákať na Big Air Bagu. Bag sa bude v stredisku nachádzať od 1.2. do 12.2.2011 a aj v termíne od 20.2. do 5.3. 2011.

Súťaž prebieha od 3.2. až do 19.2.2011 - od jedného súťažiaceho akceptujeme len jednu odpoveď. Správnu odpoveď na jednu z otázok nájdete na webe: www.vratna.sk

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!