Príjemné výsledky slovenských riderov na FIS Snowboard World Cup vo Švajčiarsku
Nedeľa 28. Marca 2021
Autor: Boardlife

0 komentárov

Príjemné výsledky slovenských riderov na FIS Snowboard World Cup vo Švajčiarsku

Ďalšie kolo svetového pohára vo freestyle snowboardingu sa malo odjazdiť v Čechách, no človek mieni, pandémia mení. Na FIS Snowboard World Cup 2021 Silvaplana (SUI) v disciplíne slopestyle okrem svetovej špičky štartovala aj dvojica slovenských reprezentantov a to Klaudia Medlová a Samuel Jaroš. Ako dopadli?

Najlepšie sa darilo Klaudii Medlovej, ktorá štartovala v kvalifikačnom heate číslo 2 a svojím štvrtým miestom si vyjazdila postup do finále, medzi osem najlepších báb. Vo finále bohužiaľ Klaudia nezopakovala skvelý výkon z kvalifikácia a skončila na ôsmom mieste. Aj tak veľmi dobrý výsledok pre slovenský ženský snowboarding. Prvenstvo si vyjazdila Reira Iwabuchi, pred ďalšou Japonkou Kokomo Murase. Tretia skončila Tess Coady.

Medzi chalanmi v slopestyle sme mali zastúpenie v podobe Sama Jaroša, ktorý štartoval v heate číslo 1 skončil na 17. mieste a celkovo na 38. mieste. Samo získal vo svojej druhej jazde 39 bodov, čo značí, že sa v jeho jazde vyskytol nejaký problém. Avšak 38 miesto zo 60 štartujúcich, nie je zlé.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: medlova jaros fis

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!