Projekt Kaprun 2020 so Zoltánom Strcuľom
Štvrtok 13. Februára 2020
Autor: Zolo

0 komentárov

Projekt Kaprun 2020 so Zoltánom Strcuľom

Baví ťa jazdenie v snowparku a chcel by si sa zlepšiť? Sníva sa ti v noci o trikoch, ktoré by si rád odišiel ale stále ti to nejde? Chceš si zajazdiť s jedným z najlepších slovenských jazdcov? Tak sa prihlás na freestyle camp so Zoltánom Strcuľom v rámci projektu Kaprun 2020 a poď s nami v apríly do Rakúska!

Popri každodennom programe so Zoltánom v snowparku Kitzsteinhorn a videocoachingu sa môžeš tešiť aj na poobedné aktivity ako skate alebo slackline. Zároveň bude k dispozícii aj sauna, ktorá je súčasťou našeho ubytovania v Adler resort.

Na campe budeš môcť stretnúť mnoho známych tvárí z českej snowboardovej komunity, vďaka spolupráci so značkou Horsefeathers. Zároveň aj súčastné mladé talenty, ktoré vybereme v rámci videosúťaže. Pokiaľ si sa narodil v roku 2005-2013 tak sa môžeš zapojiť do súťaže aj ty a vyhrať tak účasť na campe. 

https://www.facebook.com/hfkidssnbtour/

O projektu Kaprun:

Projekt Kaprun organizuje snowboardová sekcia APUL - organizácia poskytujúca inštruktorské vzdelanie a licencie, ktorá sa prezentuje pod značkou Česká snowboardová škola.

Počas campe zároveň prebiehajú pokročilé vzdelávacie kurzy APUL SNB B a A. Po celú dobu tak budú prebiehať rôzne workshopy o pokročilej technike jazdy na zjazdovke či v prašane, ktorých sa samozrejme camperi budú môcť zúčastniť.

Všetok zárobok z freestyle campu so Zoltánom venujeme na podporu slovenských detských talentov.

Jednoducho povedané, ak si Projekt Kaprun ešte nezažil, tak tento rok je tvoja ďalšia šanca, dať si s nami túto nezabudnuteľnú jazdu!

Viac info a registrácia na stránkach:bit.ly/ProjektKaprun

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!