Prvý deň na Hotzone.tv park openingu Hinertux 2017
Piatok 06. Októbra 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

Prvý deň na Hotzone.tv park openingu Hinertux 2017

A sme znova tu! Rakúsky ľadovec Hintertux, skvelé snehové podmienky, množstvo jibových prekážok, skoky viacerých veľkostí, zábavná wallride a dokonca aj menšia halfpipe. Škoda, že v prvý deň konania Hotzone.tv park openingu Hinertux 2017 nevyšlo počasie ako sme si priali, ale to vôbec nevadí. Sme na snehu a zabávame sa. Doobeda v parku panuje príjemné polooblačné počasie.

Dnes bol na programe Alarm Clock Battle, čo je vlastne shredenie prekážky s centrálnymi hodinami. Bohužiaľ na plánovaný začiatok okrem riderov prišli aj mraky a hmla a tak bolo jazdenie a produkcia o niečo ťažšia. Jazdenie si užili: Tom Tramnitz, Werni Stock, Alex Walch a Fabian Fraidl. Po organizovanej akcii sme si išli vyskúšať nejaký ten nový materiál z Testovacieho centra, kde sa rozložilo viacero svetových značiek aj so svojimi novinkami.

Dnešný večer bude patriť videopremiéram a úvodným žúrkam. My sa najviac tešíme na premiéru videa TurboDojo od Absinthe, no ale ani ďalší program vôbec nevyzerá zle. Môžeme si pospať, lebo na zajtra hlásia opačné počasie ako bolo dnes. Najprv mraky, ale potom celý deň slniečko.

Foto: MonEpic

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!