Quiksilver & Roxy Czech and Slovak Surfing Championship 2017 sa nezadržateľne blíži
Utorok 06. Júna 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

Quiksilver & Roxy Czech and Slovak Surfing Championship 2017 sa nezadržateľne blíži

Už necelých 10 dní nás delí od začiatku akcie Quiksilver & Roxy Czech and Slovak Surfing Championship 2017, ktorá sa koná od 16. do 25. júna 2017 na známom surfovom spote Seignosse vo Francúzsku.

Každodenný surfing, najlepší jazdci z Čiech a Slovenska, surfová škola pre začiatočníkov, legendárne žúrky, premietanie surfových videí, opekačka na pláži, nezabudnuteľný výlet do San Sebastianu v Španielsku. To je len niekoľko vecí, ktoré vás čakajú na Surfchampe. 10. roční sľubuje znova mimoriadne kvalitne nabitý nie len súťažný program.

Či ste na surfe ešte nestáli, alebo surfujete ako slovenský Kelly Slater, Surfchamp je ideálne miesto na stretnutie sa rovnako naladenými ľuďmi. Každý si nájde svoje miesto a aktivitu, ktorú sa na plážach neďaleko Hossegoru istotne užije. Keďže sa termín odchodu z Prahy nezadržateľne blíži, ostáva už len niekoľko posledných miest. Neváhajte a prihláste sa na www.surfchamp.cz, vybrať si môžete z viacerých zaujímavých balíčkov. Ak ste ešte na surfe nestáli, alebo si myslíte, že na Kellyho ešte nemáte, odporúčame surf školu Kevina Olsena.

Neviete sa rozhodnúť? Isto vám pomôže minuloročný víťaz Lukáš Tomsu.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: quiksilver surfchamp roxy

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!