Red Bull BC ONE Cypher mieri do Prahy
Piatok 16. Mája 2014
Autor: Feelip

0 komentárov

Red Bull BC ONE Cypher mieri do Prahy

24. mája sa v priestoroch Rock Opery v Prahe uskutoční historicky prvý česko-slovenský Red Bull BC ONE Cypher. Do tohto veľmi očakávaného battlu sa môžu prihlásiť bboys z Česka i Slovenska a bojovať tak o postup do ďalšieho medzinárodného kola, kde sa víťaz stretne so šampiónmi z iných krajín. Na Prahu sa valí bboy bitka, ktorú Česko ani Slovensko ešte nezažilo.

Mieri k nám kvalifikácia Red Bull BC ONE.

Reprezentovať našu krajinu vo svete môže len jeden víťaz, bude to Čech alebo Slovák ?

Aká je história Red Bull BC ONE?

Red Bull BC ONE je jedným z najdôležitejších bboy eventov na svete, do ktorého sa každoročne prihlási tisíce bboys. V kvalifikáciách na celej planéte, ktoré sa nazývajú "Cyphers", bojujú o postup do finále a titul absolútneho šampióna.

Prvé svetové finále Red Bull BC One  sa uskutočnilo pred 10 rokmi vo švajčiarskom Bieli a postupne navštívilo Berlín, Sao Paolo v Brazílii, Johannesburg v Južnej Afrike, Paríž, New York City, Tokio, Moskvu, Rio de Janeiro a juhokórejský Soul.

Ako bude CZ/SK Cypher prebiehať?

Program Red Bull BC ONE Cypher je rozdelený do dvoch dní. V piatok 23. mája prebehne kvalifikácia do sobotňajšieho česko-slovenského finále, z ktorej vzíde osmička, ktorá sa v sobotu postaví proti ôsmim vopred vybraným tanečníkom - 4 z Česka a 4 zo Slovenska. Sobotné finále sa uskutoční v priestoroch Rock Opery na holešovickej tržnici. Miesto konania piatkovej kvalifikácie je v priebehu rokovania, čoskoro bude upresnené.

Na koho sa môžeš tešiť?

Lokálnych bboys bude hodnotiť porota v zložení Lil G (Venezuela), Kleju (Polskee Flavour, Poľsko) a Robin (Top 9, Rusko). Pri battloch zahrá špičkový DJ Smirnoff z Ruska a večerom bude sprevádzať dvojica ostrieľaných speakerov, Pablo a Osťo zo Slovenska.

Čo je v hre?

Víťaz Red Bull BC ONE CZ/SK Cypher bude bývalú federáciu reprezentovať na východo-európskom finále 13.septembra v chorvátskom Záhrebe. Tam bude mať šancu bojovať o postup do svetového finále, ktoré sa tento rok uskutoční koncom novembra v Paríži.

Ako sa zúčastniť?

Registrácia pre bboys sa otvára 3. apríla. Pozor, limit je len 100 miest. Viac info na www.redbull.sk/cypher

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!