Red Bull Get on Top 2017 pokorilo iba 7 statočných
Streda 20. Septembra 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

Red Bull Get on Top 2017 pokorilo iba 7 statočných

Porúbka pri Žiline opäť raz ožila legendárnu akciou, ktorá napísala už svoju piatu edíciu. Vlani bol smutným hrdinom český supertalent David Cyprián, no tentoraz si všetko vynahradil a jasne zvíťazil.

Red Bull Get on Top 2017 potvrdil povesť týchto extrémnych pretekov ako nikdy predtým. Zatiaľ najdrsnejší ročník vyhral český 19-ročný mladík David Cyprián. Jeho triumf bol o to sladší, že na pódiu s ním stál aj jeho otec Zdeněk (skončil tretí). Najlepším Slovákom bol druhý Milan Kollár.

Na dvojdňovej akcii sa stretli špičkoví motocyklisti nielen zo Slovenska. Kopec na rozhraní obcí Porúbka a Turie potrápil každého jazdca, keďže dážď urobil z trate poriadnu divočinu! Nové prekážky v endurokrosovej časti (o ktorých rozprával hlavný staviteľ trate Martin Bušovský v našom blogu) a samotný strmý výjazd, neboli iba skúškou jazdeckej techniky, ale aj odhodlania a taktickej vyspelosti. A možno aj kúsku šťastia, ale to praje len odvážnym.

Viac fotiek, informácií, výsledkov a kopec ďalšieho zaujímavého z Red Bull Get on Top 2017 nájdete na www.redbull.sk

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: red bull get in top

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!